Lask Linz

LASK Linz Beşiktaş maçı sırasında yayın krizi

LASK Linz Beşiktaş maçı sırasında yayın krizi Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ikinci maçında Avusturya ekibi LASK Linz ile deplasmanda karşılaştı. Mücadele öncesi yaşanan yayın krizi taraftarları çıldırttı. Maçın başlamasından sonra da yayın 15 dakika geç gelince taraftarlar sosyal medyadan TRT'yi mesaj yağmuruna tuttu.

LASK Linz Beşiktaş maçı golleri ve geniş özeti

LASK Linz Beşiktaş maçı golleri ve geniş özeti UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turunda temsilcimiz Beşiktaş, İstanbul'da oynanan ve 1-0 Beşiktaş'ın galibiyeti ile sonuçlanan maçın rövanşında Avusturya temsilcisi LASK Link'e deplasmanda 2-1 mağlup olmasına rağmen bir üst tura çıkmayı başardı. Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Sırbistan temsilcisi Partizan ile karşı karşıya gelecek.

Beşiktaş LASK Linz maçı sonucu ve özeti

Beşiktaş LASK Linz maçı sonucu ve özeti UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Beşiktaş Avusturya'nın LASK Linz takımı ile karşı karşıya geldi..

Şenol Güneş'ten transfer açıklaması

Şenol Güneş'ten transfer açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, LASK Linz ile oynayacakları maç öncesinde yaptığı açıklamada yönetimin transfer ile ilgili çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER