Kylian Mbappe

PSG'ye iki kötü haber birden

PSG'ye iki kötü haber birden PSG'nin Toulouse ile oynanan maçta sakatlanan Kylian Mbappe ve Edinson Cavani yaklaşık bir ay sahalardan uzak kalacak.

Kylian Mbappe beyzbolda da çok hızlı!

Kylian Mbappe beyzbolda da çok hızlı! Paris Saint Germain in genç yıldızı Kylian Mbappe, hünerlerini bu sefer beyzbolda gösterdi.

Real Madrid coştu! 500 milyon euro...

Real Madrid coştu! 500 milyon euro... Real Madrid’de transfer harekatı için geri sayıma geçildi. Eflatun-beyazlıların Zinedine Zidane önderliğinde Kylian Mbappe, Paul Pogba ve Eden Hazard’ı takip ettiği, 500 milyon euroluk bir rakamın ortaya çıktığı belirtildi.

Barcelona Mbappe için Coutinho'yu gözden çıkardı

Barcelona Mbappe için Coutinho'yu gözden çıkardı Barcelona, bu sezon Fransa Milli Takımı ile Dünya Kupası'nı kaldıran Kylian Mbappe için PSG'ye Brezilyalı yıldızı Coutinho'yu önerecek.

Kylian Mbappe'nin sözleşmesindeki uçuk rakamlar

Kylian Mbappe'nin sözleşmesindeki uçuk rakamlar Genç yıldız Kylian Mbappe, PSG ile sözleşme imzalarken kulüpten 5 yıllık sözleşme parası olarak 50 milyon euro ve yıllık 50 saat özel uçakla gezme hakkı istedi.

Kylian Mbappe için dudak uçuklatan teklif!

Kylian Mbappe için dudak uçuklatan teklif! Son Dünya Kupası'nda Fransa Milli Takımı'yla şampiyonluğa ulaşan Paris Saint Germain'in yıldız futbolcusu Kylian Mbappe ile ilgili Ada basınından gündem yaratacak bir transfer iddiası geldi.

Kylian Mbappe için çılgın transfer teklifi!

Kylian Mbappe için çılgın transfer teklifi! Son Dünya Kupası'nda Fransa Milli Takımı'yla şampiyonluğa ulaşan Paris Saint Germain'in yıldız futbolcusu Kylian Mbappe ile ilgili Ada basınından gündem yaratacak bir transfer iddiası geldi.