Kosta Rika

Dünya Kupası'nda günün maçları (22 Haziran)

Dünya Kupası'nda günün maçları (22 Haziran) Dünya Kupası bugün 3 karşılaşmayla devam edecek. Günün en çok merak edilen maçında Brezilya, Kosta Rika ile karşı karşıya gelecek.

FIFA sıralaması açıklandı Türkiye Kongo’nun da gerisinde…

FIFA sıralaması açıklandı Türkiye Kongo’nun da gerisinde… FIFA, Kasım ayının ülkeler sıralamasını açıkladı. Türkiye, 9 basamak birden düştü. Kongo, İran, Mısır, Kosta Rika, Kuzey İrlanda gibi ülkelerin gerisinde kalan Türkiye, 42. sırada yer aldı.

Tarih yazmak için futbolcular kadar uğraşan top toplayıcı!

Tarih yazmak için futbolcular kadar uğraşan top toplayıcı! İşte top toplayıcı çocuğun ülkesinin Dünya Kupası’na gitmesi için göstermiş olduğu müthiş mücadele…

Tarihi skandal Panama'ya yaradı

Tarihi skandal Panama'ya yaradı CONCACAF Elemeleri'nde son maçların ardından Meksika, Kosta Rika ve Panama Dünya Kupası vizesi alırken, ABD turnuva dışında kaldı.

Rakip taraftarın kafasına taş attı

Rakip taraftarın kafasına taş attı Kosta Rika'da Heridanio'lu bir taraftar, maçın ardından rakip taraftarı yere yatırıp, kafasına futbol topu büyüklüğündeki taşla vurdu. İsmi Gonzalez olan taraftar, cinayete teşebbüsten yargılanacak.

Alex Morgan'ın 12. saniyedeki golü tarihe geçti

Alex Morgan'ın 12. saniyedeki golü tarihe geçti Kadın futbolunun fenomen yıldızı Alex Morgan, Amerika ile Kosta Rika arasında oynanan maçta attığı golle tarihe geçti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER