Kolombiya

Kolombiyalılar Radamel Falcao ile ilgili ne dedi?

Kolombiyalılar Radamel Falcao ile ilgili ne dedi? Galatasaray'ın Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao, Gaziantep FK ile oynadıkları maçta ortaya koyduğu performans ve attığı gollerle dikkti çekti. Futbolcunun performansı, ülkesi Kolombiya'da da gündemdeydi. Peki Kolombiyalılar Falcao ile ilgili ne dedi?

Kolombiya'dan Mustafa Cengiz'e yalanlama! 'Falcao ayrılma kararı aldı!'

Kolombiya'dan Mustafa Cengiz'e yalanlama! Galatasaray'da sakatlığı nedeniyle uzun süredir oynayamayan Radamel Falcao için Kolombiya'dan flaş bir iddia geldi.

Japon taraftarlar tribünleri temizledi dünya hayretle izledi

Japon taraftarlar tribünleri temizledi dünya hayretle izledi FIFA 2018 Dünya Kupası'nda dün oynanan ve Japonya'nın 2-1 kazandığı Kolombiya maçının ardından Japon taraftarlar, tribünleri temizledi.

Kolombiyalı Falcao Perulu rakiplerine ne anlatıyor?

Kolombiyalı Falcao Perulu rakiplerine ne anlatıyor? Bu olay ses getirir... Kolombiya - Peru maçının sonlarında Falcao rakipleriyle konuşmaya başladı. Sonuçta Peru ve Kolombiya kazandı, Şili kaybetti.

Güzel spiker Messi gafıyla şöhreti yakaladı

Güzel spiker Messi gafıyla şöhreti yakaladı Kolombiyalı güzel spor sunucusu Alejandra Buitrago, dünyada sayılı kişinin yapacağı bir gafa imza attı.

Cüneyt Çakır'ı yerden yere vurdular!

Cüneyt Çakır'ı yerden yere vurdular! 2016 Rio Olimpiyat Oyunları erkekler futbol çeyrek finalinde Brezilya - Kolombiya maçını yöneten Cüneyt Çakır, ağır eleştirilere maruz kaldı..

Cüneyt Çakır'a Rio 2016'da erken final

Cüneyt Çakır'a Rio 2016'da erken final FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, Rio Olimpiyatları'nda Brezilya ile Kolombiya arasında oynanacak çeyrek final karşılaşmasında düdük çalacak.