Kobe Bryant

NBA kararını verdi! Logo değişmeyecek

NBA'den Kobe Bryant için yeni karar Geçirdiği helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden Kobe Bryant ile ilgili birçok basketbolsever tarafından NBA'ye bir çağrıda bulunuldu. NBA logosunda Kobe Bryant'ın siluetinin olmasını isteyen basketbolseverlere NBA tarafından da cevap gecikmedi.

LeBron'dan Kobe'ye duygu yüklü mektup!

LeBron'dan Kobe'ye duygu yüklü mektup! Los Angeles'ın yıldızı LeBron James, yaşamını elim bir helikopter kazasında kaybeden Kobe Bryant için duygu yüklü bir mektup kaleme aldı.

Kobe Bryant'ın son tweeti çok konuşuldu

Kobe Bryant'ın son tweeti çok konuşuldu NBA'in efsane isimlerinden Kobe Bryant, helikopter kazasında hayatını kaybetti. Bryant'ın ölmeden önce yaptığı son paylaşım gündem oldu.

FIBA Dünya Kupası eşleşmelerini Kobe Bryant belirleyecek

FIBA Dünya Kupası eşleşmelerini Kobe Bryant belirleyecek Çin'in Shenzhen kentinde 16 Mart Cumartesi günü düzenlenecek etkinlikte, eski basketbolcular Kobe Bryant ve Yao Ming ile ABD'li şarkıcı Jason Derulo yer alacak.

Kobe Bryant Oscar ödülü kazandı!

Kobe Bryant Oscar ödülü kazandı! ABD Ulusal Basketbol Ligi'nin (NBA) efsanevi oyuncularından olan ve 2016'da jübile yapan Kobe Bryant, Oscar ödülü kazandı.

LeBron James Kobe Bryant'ı geçti

LeBron James Kobe Bryant'ı geçti Cleveland Cavaliers, deplasmanda New York Knicks'i 111-104 yenerek sezonun 34. galibiyetini elde etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER