Kenan Karaman

Galatasaray Kenan Karaman'ı istiyor

Galatasaray'dan sürpriz transfer hamlesi Sezonu şampiyon bitiren Galatasaray'dan sürpriz bir hamle geldi.. Sarı Kırmızılı takım Kenan Karaman'ı kadrosuna katmak için Fortuna Düsseldorflu yöneticilerle bir araya geldi.. Golcüyü 1 milyon euroya ikna eden Galatasaray, kulübüne de 2.5 milyon euro teklif edecek.

Galatasaray gurbetçi yıldızın peşinde

Galatasaray gurbetçi yıldızın peşinde Yeni sezonda çok daha güçlü bir kadro ile mücadele etmek isteyen Galatasaray'ın radarına Kenan Karaman girdi.. Gurbetçi futbolcunun mukavelesinde bulunan, “2 milyon euroya serbest kalır” maddesi Galatasaray'ın elini güçlendirdi..

Galatasaray'dan gurbetçi yıldıza kanca

Galatasaray'dan gurbetçi yıldıza kanca Yeni sezon için Türk vatandaşlığı bulunan oyunculara yönelecek olan Galatasaray, Bundesliga'yı inceliyor. Sezon sonu yerli ve gurbetçi oyuncu takviyesi adına çalışmalarına başlayan Fatih Terim önderliğindeki Galatasaray'ın, yıldız ismi takibe aldığı belirtildi.

3 büyükler Kenan Karaman'ın peşinde

3 büyükler Kenan Karaman'ın peşinde Almanya'da Hannover 96 forması giyen Kenan Karaman'ı Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray transfer etmek istiyor.

Beşiktaş'tan sürpriz transfer hamlesi

Beşiktaş'tan sürpriz transfer hamlesi Beşiktaş, Almanya ikinci ligde oynayan gurbetçi oyuncu Kenan Karaman ile anlaşmaya vardı, ön protokolü imzaladı...

TREND HABERLER
TREND HABERLER