Karius

Beşiktaş'tan flaş Karius kararı

Beşiktaş'tan flaş Karius kararı Beşiktaş, Liverpool'dan 2 yıllığına kiraladığı Loris Karius'un 8 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmayacak ve Alman kaleciyi İngiliz ekibine gönderecek.

Karius rekora koşuyor

Karius rekora koşuyor Sosa’nın şutunda top Necip’e çarpınca şanssızlık yaşayan Karius, ceza sahası dışından en fazla gol yiyen kaleciler listesinde 10 golle zirveye yükseldi. Alman kaleci bu alanda Haydar ve Boffin’le yarışıyor.

Loris Karius'a bir darbe daha

Loris Karius'a bir darbe daha Beşiktaş'ta yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilerin odağındaki isim hâline gelen Loris Karius, İspanyol Marca gazetesi tarafından 2019'un en kötü ilk 11'ine seçildi.

Karius'tan Bratislava maçında skandal hata

Karius'tan Bratislava maçında skandal hata Beşiktaş'ın Alman kalecisi Karius, Bratislava maçında yaptığı hatayla adeta rakibe gol ikram etti.

Beşiktaş'a Karius müjdesi

Beşiktaş'a Karius müjdesi Beşiktaş, Süper Lig’in ikinci haftasında Göztepe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.

Karius sözleşmesinin feshedilmesini istedi

Karius sözleşmesinin feshedilmesini istedi Kendisinin medyanın ve taraftarın önüne atılmasına sinirlenen Alman kaleci, Liverpool ile görüşerek sözleşmesinin feshedilmesini istedi.

Karius'tan Şenol Güneş'e olay gönderme: Sus işareti

Karius'tan Şenol Güneş'e olay gönderme Şenol Güneş’in, “Çok yetenekli ama olmadı. Elektriği, heyecanı donuk” sözleriyle eleştirdiği Karius, hocasına, “Medyadan önce benimle konuşsa daha iyi olurdu. Bu durum beni rahatsız etti” cevabını vermişti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER