Karius

Karius'tan Bratislava maçında skandal hata

Karius'tan Bratislava maçında skandal hata Beşiktaş'ın Alman kalecisi Karius, Bratislava maçında yaptığı hatayla adeta rakibe gol ikram etti.

Beşiktaş'a Karius müjdesi

Beşiktaş'a Karius müjdesi Beşiktaş, Süper Lig’in ikinci haftasında Göztepe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.

Karius sözleşmesinin feshedilmesini istedi

Karius sözleşmesinin feshedilmesini istedi Kendisinin medyanın ve taraftarın önüne atılmasına sinirlenen Alman kaleci, Liverpool ile görüşerek sözleşmesinin feshedilmesini istedi.

Karius'tan Şenol Güneş'e olay gönderme: Sus işareti

Karius'tan Şenol Güneş'e olay gönderme Şenol Güneş’in, “Çok yetenekli ama olmadı. Elektriği, heyecanı donuk” sözleriyle eleştirdiği Karius, hocasına, “Medyadan önce benimle konuşsa daha iyi olurdu. Bu durum beni rahatsız etti” cevabını vermişti.

Beşiktaş'tan yerli futbolcu atağı

Beşiktaş'tan yerli futbolcu atağı Güven Yalçın ve Dorukhan Toköz'ün performansından memnun kalan yönetim, gurbetçi gençler ve alt liglerdeki oyuncuları yakın takibe aldı.

Loris Karius’u yerine gelecek isim belli oldu

Loris Karius’u yerine gelecek isim belli oldu Sezon başında Fabri ile yollarını ayırarak, Loris Karius’u kiralık olarak kadrosuna katan Beşiktaş Yönetimi'nden sürpriz bir hamle geldi

Beşiktaş'ta sezon sonu ilk yolcu belli oldu

Beşiktaş'ta sezon sonu ilk yolcu belli oldu Beşiktaş'ta yaprak dökümü sezon sonunda da devam edecek. Performansıyla büyük hayal kırıklığı yaratan ve gözden düşen tecrübeli futbolcu sezon sonunda yolcu...