Kaleci

Profesyonel kalecilerin zihinsel yetenekleri: Futbolun bilinmeyen yönleri

Profesyonel kalecilerin zihinsel yetenekleri: Futbolun bilinmeyen yönleri Kalecilerin sahadaki diğer futbolculara göre sahip oldukları kognitif yetenekler konusunda henüz çok az bilgi bulunmaktadır, zira genellikle futbol araştırmaları fizyolojik farklılıklara odaklanmıştır. Ancak İrlanda'da gerçekleştirilen bir çalışma, profesyonel kalecilerin dünyayı benzersiz bir şekilde algıladığını ortaya koymaktadır.

Top ve kaleyi boyalı yumurta ile seçtiler

Top ve kaleyi boyalı yumurta ile seçtiler Bulgaristan'da oynanan bir maç öncesi maçın hakemi top ve kale seçiminde demir para kullanmak yerine boyalı yumurta tercih edince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Bu kalecinin kurtarışları inanılmaz! Gol yemiyor

Bu kalecinin kurtarışları inanılmaz! Gol yemiyor Sosyal medya hentbol maçında kalecinin yaptığı bu inanılmaz kurtarışları konuşuyor!

Kalecilerin antremanda eğlenceli anları

Kalecilerin antremanda eğlenceli anları Takım antremanında kalecilerin yaptığı eğlenceli antreman izleyenleri güldürdü.

Su şişesinin üzerine taktik yazan kaleci şaşırttı

Su şişesinin üzerine taktik yazan kaleci şaşırttı İngiltere'yle ABD arasında dün akşam oynanan hazırlık mücadelesinden önce, su şişesinin üzerine taktik yazan İngiliz kaleci Pickford'un bu hareketi görenleri hayrete düşürdü.

Fatih Terim kadroya PTT 1. Lig'den kaleci aldı

Fatih Terim kadroya PTT 1. Lig'den kaleci aldı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Adanaspor'un başarılı kalecisini A Milli Takım aday kadrosuna çağırdı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER