Josef De Souza

Dick Advocaat geldi Josef kayıplara karıştı

Dick Advocaat geldi Josef kayıplara karıştı Fenerbahçe eski teknik direktörü Vitor Pereira'nın vazgeçilmezleri arasında yer alan Josef De Souza, Dick Advocaat'in gelişiyle adeta ortadan kayboldu!

Fenerbahçe maçta Josef de Souza parkta!

Fenerbahçe maçta Josef de Souza parkta! Fenerbahçe'nin yeni hocası ile şov yaptığı dünkü maçın öncesinde taraftarın tepkisini çeken bir oyuncu oldu; Josef de Souza!

Advocaat gözden çıkardı Galatasaray devreye girdi

Advocaat gözden çıkardı Galatasaray devreye girdi Dick Advocaat'ın Başkan Aziz Yıldırım'a verdiği ilk rapor sonrasında gözden çıkarılan Josef De Souza'ya Galatasaray'ın talip olduğu öğrenildi.

Dick Advocaat neşteri vurdu iki yıldız satışa çıkıyor

Dick Advocaat neşteri vurdu iki yıldız satışa çıkıyor Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat, yönetime sunduğu raporda Josef de Souza ve Fernandao'nun satış listesine konabileceğini belirtti.

Fernandao'ya kulübe yolu göründü

Fernandao'ya kulübe yolu göründü Fenerbahçe'de Grasshoppers maçı öncesi köklü değişiklikler yaşanıyor. Brezilyalı golcüye yedek kulübesi görünürken Robin van Persie ilk 11'e dönüyor..

Fenerbahçe Ersun Yanal sesleri ile çalkalanıyor

Fenerbahçe Ersun Yanal sesleri ile çalkalanıyor Fenerbahçe'de genç yöneticiler takımın başına yeniden Ersun Yanal'ın geçmesini istiyor. Ancak bu konuda ciddi bir engel var!

Simon Kjaer Mehmet Topal'ı bile fırçalıyor

Simon Kjaer Mehmet Topal'ı bile fırçalıyor Birçok savunmacının yaptığı gibi rakipleriyle dalaşmak yerine onları “durdurmayı” tercih eden sarı-lacivertlilerin savunmadaki duvar ustası, kendi arkadaşlarından hata yapana karşı ise acımasız!

TREND HABERLER
TREND HABERLER