Jimmy Durmaz

Jimmy Durmaz: Her türlü rekabete hazırım

Jimmy Durmaz yeni sezon öncesi iddialı konuştu Galatasaray'ın yeni transferi Jimmy Durmaz yeni sezon için rekabete hazır olduğunu belirterek iddialı açıklamalar yaptı.. İşte Galatasaray'ın yeni transferinin açıklamaları..

Galatasaray iki transferi resmen açıkladı

Galatasaray iki transferi resmen açıkladı Galatasaray, Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz'ı KAP'a bildirdi. Sarı-kırmızılı ekip iki futbolcunun sözleşme detaylarını da açıkladı.

Jimmy Durmaz Galatasaray için İstanbul'da

Jimmy Durmaz Galatasaray için İstanbul'da Galatasaray'ın yeni transferi Jimmy Durmaz, İstanbul'a geldi. 30 yaşındaki futbolcu, "Fatih Terim ile çalışmak benim için onur verici" dedi.

İsveçli Bakan Strandhall'den Jimmy Durmaz'a destek

İsveçli Bakan Strandhall'den Jimmy Durmaz'a destek İsveç Sosyal Hizmetler ve Spor Bakanı Annika Strandhall, Almanya mağlubiyeti sonrası ölüm tehditleri alan Jimmy Durmaz'ın formasıyla meclise giderek Türk asıllı oyuncuya destek verdi.

Jimmy Durmaz'a ölüm tehditleri yağıyor

Jimmy Durmaz'a ölüm tehditleri yağıyor İsveç Milli Takımının Türk asıllı futbolcusu Jimmy Durmaz, Almanya maçının son dakikasında yaptığı faulün golle sonuçlanmasının ardından ölüm tehditleri almaya başladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER