Jailson

İşte Fenerbahçe'yi zirve yarışında tutan adam

İşte Fenerbahçe'yi zirve yarışında tutan adam Brezilyalı yıldızın Rize deplasmanındaki golü sadece jeneriklik olmasıyla değil, takımı zirve yarışında tutmasıyla da belki de sezonun golü oldu. Maçın ardından tüm arkadaşları tek tek Sambacı’ya teşekkür etti.

Fenerbahçe'nin sürpriz transfer hamlesi

Fenerbahçe'nin sürpriz transfer hamlesi Ersun Yanal, Sivasspor’un 25 yaşındaki yıldızı Emre Kılınç’ın kadroya katılmasını istiyor. Sarı-Lacivertli Yönetim çalışmalara start verdi.

Fenerbahçeli Jailson takibe alındı

Fenerbahçeli Jailson takibe alındı Fenerbahçe’de stoper mevkinde yıldızı parlayan Jailson, Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Tite’nin dikkatini çekti. 48 kişilik geniş kadroya giren Jailson scoutlar tarafından izlenecek.

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu ve Jailson paylaşımı

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu ve Jailson paylaşımı Sarı lacivertli takım, aynı gün doğan takım kaptanı Emre Belözoğlu ve orta saha oyuncusu Jailson'un doğum gününü kutladı.

Çin'den Jailson için 8 milyon euroluk teklif!

Fenerbahçe'li isme Çin'den müthiş teklif Transfer çalışmalarını sürdüren ve takıma yapılan takviyelerle birlikte ayrılacaklar için de görüşmelerine devam eden Fenerbahçe'ye sürpiz bir teklif geldi.

Bu yoklukta F.Bahçe'ye piyango gibi teklif!

Bu yoklukta F.Bahçe'ye piyango gibi teklif! Elif Elmas'ı Napoli'ye 16 milyon euroya satmaya hazırlanan Fenerbahçe'ye bir teklif de Jailson için geldi. Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta sahası Jailson için, Çin ekibi Shanghai SIPG 8 milyon euroluk teklif yaptı.

Fenerbahçe'de Jailson yolcu

Fenerbahçe'de Jailson yolcu Fenerbahçe'de büyük umutlarla transfer edilen Jailson, yedek kulübesinden çıkamadı. Brezilyalı oyuncunun yerine sakatlıktan yeni çıkan ve idman eksiği olan Mehmet Topal'ın tercih edilmesi, "Jailson sezon sonunda yolcu" yorumlarını beraberinde getirdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER