İrlanda

Milli maçlar hangi kanaldan yayınlanacak?

Milli maçlar hangi kanaldan yayınlanacak? 23 Mart ile 27 Mart arasında oynanacak olan milli maçları yayınlayacak kanallar açıklandı. Türkiye'nin İrlanda Cumhuriyeti ve Karadağ ile oynayacağı maçlar açık kanaldan seyircilerle buluşacak.

İrlanda maçının biletleri satışta

İrlanda maçının biletleri satışta A Milli Futbol Takımı'nın, İrlanda Cumhuriyeti ile 23 Mart Cuma günü Antalya'da yapacağı özel maçın genel bilet satışı başladı.

Atını yumruklayan İrlandalı jokey tepki topladı

Atını yumruklayan İrlandalı jokey tepki topladı İrlanda'da bir jokerin yarış öncesi hipodromda atını yumruklaması dikkat çekti.

İrlandalı yıldız oyuncunun ayağı ortadan ikiye kırıldı

İrlandalı yıldız oyuncunun ayağı ortadan ikiye kırıldı 2018 Dünya Kupası Elemeleri'ndeki İrlanda Cumhuriyeti-Galler karşılaşmasında ev sahibi takımda Seamus Coleman'ın ayağı tam ortadan kırıldı.

İrlanda İtalya'dan istediğini aldı

İrlanda İtalya'dan istediğini aldı EURO 2016 E Grubu son maçında grup lideri İtalya'yı son bölümlerde bulduğu golle deviren İrlanda, en iyi 3'ler arasına girdi ve son 16'ya yükseldi..

Hamza Hamzaoğlu kaçamak yaptı

Hamza Hamzaoğlu kaçamak yaptı Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, fırsattan istifade Bosna-Hersek - İrlanda Cumhuriyeti maçını izledi.

Milli Takım'ın kaderi bu takımlara bağlı

Milli Takım'ın kaderi bu takımlara bağlı A Milli Takım'ın EURO 2016'ya 3'üncü mü yoksa 4'üncü torbadan mı katılacağı Norveç, İrlanda ve Slovenya'ya bağlı.