İlkay Gündoğan

İlkay Gündoğan ve Emre Can'dan 'asker selamı' açıklaması

Skandal açıklama! Beğeniyi geri aldık çünkü.... Almanya Milli Takımı'nda forma giyen Türk asıllı futbolcular Emre Can ve İlkay Gündoğan, A Milli Takımımızın Arnavutluk'u yendiği maçta asker selamı verdiği kareyi beğenmişti. İkili beğenilerini daha sonra geri çekince tepkilerle karşılaştılar. Konuyla ilgili açıklama geldi.

İlkay Gündoğan'ın transferi için görüşmeler başladı

İlkay Gündoğan'ın transferi için görüşmeler başladı Manchester City'de forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu İlkay Gündoğan'ın önümüzdeki yaz takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Ada basını, 28 yaşındaki yıldız futbolcu için transfer girişiminde bulunan kulübü duyurdu

Almanya ayağa kalktı! İlkay ve Sane'ye ırkçı saldırı

Almanya ayağa kalktı! İlkay ve Sane'ye ırkçı saldırı Mesut Özil’e gerçekleştirilen ırkçı saldırının ardından, bu kez Almanya Milli Takımı’nın bir diğer Türk kökenli oyuncusu İlkay Gündoğan’a da benzer bir davranış sergilendi.

İlkay Gündoğan attı Manchester City kazandı

İlkay Gündoğan attı Manchester City kazandı Premier Lig lideri Manchester City, İlkay Gündoğan'ın gol attığı karşılaşmada Bournemouth'u 3-1 yendi.

İlkay Gündoğan golünü attı Manchester City kazandı!

İlkay Gündoğan golünü attı Manchester City kazandı! Premier Lig'in 12. haftasındaki dev mücadelede Manchester ekipleri karşı karşıya geldi. Manchester City, Manchester United'ı 3-1 mağlup etti. Ev sahibinde İlkay Gündoğan bir gol attı.

Almanlar İlkay Gündoğan'ı kadroya almadı

Almanlar İlkay Gündoğan'ı kadroya almadı Almanya Milli Takımı'nı bırakmadığını açıklayan İlkay Gündoğan büyük bir şok yaşadı. Almanlar, milli futbolcuyu aday kadroya çağırmadı.

İlkay Gündoğan milli takıma çağrıldı

İlkay Gündoğan milli takıma çağrıldı Almanya'nın Fransa ve Peru ile oynayacağı maçların aday kadrosunda İlkay Gündoğan da yer aldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER