İdlib

Alex De Souza'dan takdir toplayan davranış

Alex De Souza'dan takdir toplayan davranış Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza, İdlib'de düzenlenen hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı. Alex'in fotoğrafın orjinalinde gülümsediği için fotoğrafı paylaşımdan önce kırpması herkesi duygulandırdı.

Emre Belözoğlu'ndan yetkililere! 'Maçlar ertelensin!'

Emre Belözoğlu'ndan yetkililere! 'Maçlar ertelensin!' Emre Belözoğlu, takımda herkesin üzgün olduğunu söyleyerek, “Bir araya gelip değerlendirme yaptık. Birlikte bunun üstesinden geleceğiz” diye konuştu. Fenerbahçe kaptanı ayrıca maçların ertelenmesi gerektiğini belirtti.

Loris Karius'tan Mehmetçik mesajı

Loris Karius'tan Mehmetçik mesajı Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, şehit olan Türk askeri için paylaşımda bulundu.

Burak Yılmaz'dan İdlib açıklaması

Burak Yılmaz'dan İdlib açıklaması Beşiktaş'ın Alanyaspor'u 2-1 mağlup ettiği maçta takımının gollerini atan Burak Yılmaz, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kevin Prince Boateng'ten 'Türk askeri' paylaşımı

Boateng'ten 'Türk askeri' paylaşımı Beşiktaş'ın Ganalı yıldızı Kevin Prince Boateng, şehit Türk askerleri için paylaşımda bulundu.

Ali Koç'tan son dakika kararı! Programı iptal etti

Ali Koç'tan son dakika kararı! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yapacağı basın toplantısı ile ilgili son dakika kararı aldı. Başkan Ali Koç, 5 askerimizin şehit olmasından dolayı toplantıyı iptal ettiğini duyurdu.