Hüseyin Göçek

Beşiktaş-Bursaspor maçının VAR hakemi Hüseyin Göçek

Beşiktaş-Bursaspor maçının VAR hakemi Hüseyin Göçek Beşiktaş'ın, Süper Lig'in 21. haftasında bu akşam sahasında Bursaspor ile karşılaşacağı maçın Video Yardımcı Hakem'i (VAR) Hüseyin Göçek oldu.

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi

Merkez Hakem Kurulu Hüseyin Göçek'e maç verdi Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında oynanacak maçlarda görev alacak hakemler açıklandı. Galatasaray - Konyaspor maçından sonra kızağa çekilen Hüseyin Göçek'e 3 hafta aradan sonra maç verildi.

UEFA'dan Hüseyin Göçek'e davet

UEFA'dan Hüseyin Göçek'e davet MHK'nin bir süre dinlendirileceğini açıkladığı Hüseyin Göçek'i, UEFA "top class" hakemlerinin katılacağı 28-30 Ocak tarihinde Lisbon'da yapılacak seminere davet edildi.

Ankaragücü başkanından Kulüpler Birliği Vakfı'na şok suçlama

Ankaragücü başkanından Kulüpler Birliği Vakfı'na şok suçlama Kulüpler Birliği'nin 17 kulübe imza attırarak MHK'nin aldığı Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya'yı dinlendirme kararının geri alınması için TFF'ye çağrıda bulunmasının ardında şok bir gerçek ortaya çıktı. Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, imza almak için kendilerine başka gerekçeler sunulduğunu açıkladı.

MHK Başkanı konuştu: Hata yapan hakem cezayı yer

MHK Başkanı konuştu: Hata yapan hakem cezayı yer Galatasaray-Konyaspor karşılaşmasının ardından FIFA kokartlı hakemler Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya konusunda yaşanan tartışmalar dün Kulüpler Birliğinin adeta TFF'ye ültumatom vermesiyle tavan yaptı.

Mehmet Demirkol: Hüseyin Göçek'in pozisyonda hatası yok

Mehmet Demirkol: Hüseyin Göçek'in pozisyonda hatası yok Mehmet Demirkol, Merkez Hakem Kurulu'nun kendi hatasını kapatmak için Hüseyin Göçek'i cezalandırdığını ifade etti.

MHK'nın Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya kararı

MHK'nın Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya kararı MHK, ikinci bir değerlendirmeye kadar Hüseyin Göçek ile Halis Özkahya'ya görev verilmeyeceğini açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER