Hatem Ben Arfa

Hatem Ben Arfa mahkemeye çıktı

Hatem Ben Arfa mahkemeye çıktı Bir dönem adı Fenerbahçe'yle ciddi şekilde anılan hatta Sarı Lacivertlilerin bu yaz resmi teklif de yaptığı Ben Arfa Fransa'da mahkemeye çıktı. Şu anda kulüpsüz olan oyuncu ilginç açıklamalarda bulundu.

Ben Arfa'dan Fenerbahçelileri üzen sözler!

Ben Arfa'dan Fenerbahçelileri üzen sözler! Dün sona eren yaz transfer sezonunda Fenerbahçe'nin transferi için uğraş verdiği, aynı zamanda kulüpsüz kalan Hatem Ben Arfa'dan açıklama geldi.

Fenerbahçe Ben Arfa için düğmeye bastı

Fenerbahçe Ben Arfa için düğmeye bastı Yaz transfer döneminin son günlerini bir hayli hareketli geçiren Fenerbahçe'yle ilgili İtalyan basınından gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi. Sarı-lacivertli kulübün bonservisi elinde olan 32 yaşındaki Fransız futbolcu Hatem Ben Arfa'ya resmi teklifte bulunduğu iddia edildi.

Hatem Ben Arfa Paris Saint Germain'e dava açtı

Hatem Ben Arfa Paris Saint Germain'e dava açtı Fransa Ligue 1'de Rennes forması giyen Hatem Ben Arfa eski kulübü Paris Saint-Germain'e 8 milyon avroluk tazminat dava açtı.

Eşyalarını topladı Fenerbahçe'ye geliyor!

Eşyalarını topladı Fenerbahçe'ye geliyor! Hatem Ben Arfa, PSG’nin tesislerinde bulunan eşyalarını toplayıp arkadaşlarıyla vedalaştı. Fenerbahçe'ye geliyor!

Fenerbahçe'ye terör darbesi!

Fenerbahçe'ye terör darbesi! Fenerbahçe ile anlaşan Hatem Ben Arfa'nın, Trabzon’da kafileyi taşıyan otobüsün ve Mehmet Topal’ın aracının kurşunlanması nedeniyle gelmediği ortaya çıktı.