Hasan Şaş

Galatasaray’da Hasan Şaş’ın yerine Wesley Sneijder geliyor

Hasan Şaş’ın yerine Wesley Sneijder geliyor Galatasaray’da Hasan Şaş’ın yardımcı antrenörlükten istifa etmesinin ardından yerine kim geçecek büyük merak konusu oldu. Konuyla ilgili ortaya çok konuşulacak iddia atıldı. Wesley Sneijder’in Hasan Şaş’ın yerine geleceği iddia edildi.

Hasan Şaş'tan istifa sonrası ilk açıklama!

Hasan Şaş'tan istifa sonrası ilk açıklama! Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yardımcı antrenörlük görevinden ayrılan Hasan Şaş, yaptığı paylaşımda ''U15 oynayan Yusuf Deniz'im var, görevi ona devrettim'' ifadelerini kullandı.

Hasan Şaş'ın istifa etme sebebi belli oldu

Hasan Şaş'ın istifa etme sebebi belli oldu Galatasaray'da Fatih Terim'in sahaya inmesinin ardından dün kulüpte önemli bir gelişme yaşandı ve yardımcı antrenör Hasan Şaş istifa etti. Ancak kulübü yakından takip edenler için bu karar hiç de sürpriz olmadı.

Hasan Şaş ve Ümit Davala ayrılıyor mu? Açıklama geldi

Hasan Şaş ve Ümit Davala ayrılıyor mu? Açıklama geldi Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim'in iki yardımcısıyla yollarını ayrılacağı yönündeki haberlerle ilgili Abdurrahim Albayrak'tan açıklama geldi.

Fatih Terim Hasan Şaş ve Ümit Davala ile yollarını ayırıyor

Fatih Terim iki yardımcısı ile yollarını ayırıyor Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'den şok karar! Fatih Terim yeni sezon için iki yardımcısı Hasan Şaş ve Ümit Davala ile yollarını ayırma kararı aldı.

Hasan Şaş'tan derbi sonrası dikkat çeken paylaşım!

Hasan Şaş'tan derbi sonrası dikkat çeken paylaşım! Galatasaray'ın yardımcı antrenörlerinden Hasan Şaş, Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi deplasmanda 3-1 mağlup ettiği maçın ardından geçmişe gönderme içeren bir paylaşımda bulundu.

Hıncal Uluç'tan Fatih Terim ile ilgili bomba ifadeler!

Hıncal Uluç'tan Fatih Terim ile ilgili bomba ifadeler! Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, bugün yazdığı köşe yazısında Hasan Şaş'ın istifa edip daha sonra Fatih Terim'in ikna etmesi üzerine geri dönüşünü kaleme aldı. Hıncal Uluç, teknik direktör Fatih Terim ile ilgili bomba ifadeler kullandı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER