Hakan Ünsal

Bu sezonun UEFA Avrupa Ligi Kupası İstanbul'da sergilendi

Bu sezonun UEFA Avrupa Ligi Kupası İstanbul'da sergilendi UEFA Kupası'nı 2000 yılında müzesine götüren Galatasaray'ın şampiyonluktaki önemli isimlerinden Ergün Penbe ve Hakan Ünsal bu yıl Bakü'deki final öncesinde kupayla buluştu.

Efsaneler şehit aileleri için buluşuyor

Efsaneler şehit aileleri için buluşuyor Trabzon'da perşembe günü anlamlı turnuva düzenleniyor... Futbolun eski yıldızları şehit aileleri için şehre geliyor.

Futbolcuların bedelli askerlik yapacağı tarih belli oldu

Futbolcuların bedelli askerlik yapacağı tarih belli oldu Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, profesyonel futbolcuların bedelli askerlik yapacağı tarihi açıkladı.

Futbolcuların askerlik yapacağı tarihler belli oldu

Futbolcuların askerlik yapacağı tarihler belli oldu Bedelli askerlikten faydalanacak olan futbol camiası başta olmak üzere birçok sporcu sezon tatillerine uygun şekilde silah altına alınacak.

Galatasaray camiasının acı günü

Galatasaray camiasının acı günü Uzun yıllar Galatasaray Futbol Takımı’nda masörlük yapan ve kulübün de üyesi olan merhum Erkan Kazancı için Şişli Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Göztepe'de forma giyen Sabri Sarıoğlu, cenazeye katılmak için özel izin aldı.

 Hakan Ünsal referandum oyunu açıkladı

Hakan Ünsal referandum oyunu açıkladı Galatasaray'ın eski yıldızı Hakan Ünsal yarın yapılacak referandum öncesi açıklamalarda bulundu.

Hakan Ünsal Galatasaray'ın yeni hocasını açıkladı!

Hakan Ünsal Galatasaray'ın yeni hocasını açıkladı! Galatasaray'da UEFA Kupası kaldırmış olan Hakan Ünsal, gelecekte Galatasaray'ın hocasını açıkladı.