Hakan Balta

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı

Mircea Lucescu'dan Hakan Balta gafı Ukrayna ile oynayacağımız hazırlık maçı öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Lucescu'nun futbolu bırakan Hakan Balta için "kendi takımında oynamıyor" demesi futbolseverleri şaşırttı.

Hakan Balta futbolu bıraktı!

Hakan Balta futbolu bıraktı! Galatasaray'da sözleşmesi sona eren 36 yaşındaki savunma oyuncusu Hakan Kadir Balta, aktif futbolculuk yaşantısına son verdiğini duyurdu.

Galatasaray'ın Gençlerbirliği maçı kadrosu

Galatasaray'ın Gençlerbirliği maçı kadrosu Galatasaray'ın Gençlerbirliği maçı öncesi Ankara kafilesinde yer alacak oyuncular belli olurken, Martin Linnes'in kadroda bulunmaması dikkati çekti.

Galatasaray'da sözleşmesi bitecek futbolcular

Galatasaray'da sözleşmesi bitecek futbolcular Galatasaray'da aralarında Yasin Öztekin ve Donk gibi isimlerin de bulunduğu tam 10 futbolcunun sezon sonunda sözleşmesi sona erecek.

Galatasaray'da yerli oyuncular 7 ay para almadı

Galatasaray'da yerli oyuncular 7 ay para almadı Galatasaray'da yeni yönetimin gelmesiyle ortaya çıkan alacak krizinin detayları belli oldu. Sarı-kırmızılı ekipte yabancı oyuncular 4, yerli oyuncular ise 7 ay para almadı.

Hakan Balta futbolu bırakıyor

Hakan Balta futbolu bırakıyor Galatasaray'ın tecrübeli futbolcularından Hakan Balta, uzun bir süredir kadroda kendine yer bulamasa da kendisine gelen tekliflere rağmen futbolu Galatasaray'da bırakacak.

Hakan Balta'dan sürpriz transfer kararı

Hakan Balta'dan sürpriz transfer kararı Galatasaray'da sezon başından bu yana kadro dışı kalan tecrübeli savunmacı Hakan Balta, Göztepe yolcusu...