Guardiola

Guardiola ırkçılığa karşı çıkarken ırkçılık yaptı

Guardiola ırkçılığa karşı çıkarken ırkçılık yaptı Manchester City Tenik Direktörü Pep Guardiola, Raheem Sterling'in maruz kaldığı ırkçılığa karşı çıkmak için yaptığı konuşmada "normal insanlar" cümlesini kullanarak ırkçılık yaptı.

Guardiola Douglas Costa'yı istiyor

Guardiola Douglas Costa'yı istiyor Premier Lig şampiyonluğunun ardından gözü Devler Ligi kupasına diken Manchester City, bonservisi Bayern Münih'te olan Douglas Costa için 80 milyon euroyu gözden çıkardı.

Manchester City Guardiola'nın sözleşmesini uzattı!

Manchester City Guardiola'nın sözleşmesini uzattı! Manchester City, Pep Guardiola'nın sözleşmesini 2021 yılına kadar uzattı.

Guardiola'nın 680 milyon euroluk transfer listesi

Guardiola'nın 680 milyon euroluk transfer listesi 521 milyon euro harcamasına rağmen Şampiyonlar Ligi'nde başarısız olan Pep Guardiola, yeni sezon için Manchester City yönetiminden transfer bütçesi olarak 680 milyon euro istedi.

Guardiola'dan Çağlar Söyüncü'ye kanca

Guardiola'dan Çağlar Söyüncü'ye kanca A Milli Takımın yükselen değeri Çağlar Söyüncü için Manchester City ile transfer görüşmesi yapıldı.

Raiola’dan Guardiola’ya ağır sözler!

Raiola’dan Guardiola’ya ağır sözler! İngiliz Daily Mirror'a konuşan ünlü oyuncu menajeri Mino Raiola, Manchester City Menajeri Pep Guardiola hakkında ağır sözler söyledi. Raiola: "Pep Guardiola fantastik bir teknik adam. Ancak kişilik olarak sıfır. O bir korkak, bir köpek" dedi.

Premier Lig'de ayın menajeri belli oldu

Premier Lig'de ayın menajeri belli oldu Manchester City ile 4'te 4 yapıp gol yemeyen Katalan teknik adam, eylül ayının teknik direktörü seçildi