Gs Tv

Mustafa Cengiz’in GS TV yayınında skandal!

Mustafa Cengiz’in GS TV yayınında skandal! Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in GS TV'de seçimle ilgili yaptığı konuşmada televizyon kanalı reklama giderken, Youtube kanalı ise yayına devam etti. Bu esnada Cengiz'in çalışanlarla yaptığı konuşmalar çok net şekilde duyuldu.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den flaş karar!

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den flaş karar! Galatasaray'da bugün yapılan divan kurulu toplantısına katılmayan başkan Mustafa Cengiz, GSTV'den açıklama yapma kararı aldı.

GSTV Spikeri Ebru Gürsoy Trabzonspor taraftarına ateş püskürdü

GSTV Spikeri Ebru Gürsoy Trabzonspor taraftarına ateş püskürdü GSTV Spikeri Ebru Gürsoy Trabzonspor taraftarının Gs Store saldırısına ateş püskürdü. Twitter hesabından paylaşım yapan Gürsoy ağır ifadeler kullandı.

Galatasaray’ın antrenmanı sırasında GS TV’de şoke eden an

Galatasaray’ın antrenmanı sırasında GS TV’de şoke eden an Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Galatasaray, Kadıköy'deki 19 yıllık galibiyet hasretine nokta koymak için maç öncesi son antrenmanını taraftarının da katılımıyla Türk Telekom Stadyumu'nda yaptı. Ancak antrenmanı yayınlayan GS TV'de herkesi şaşkına çeviren bir an yaşandı...

GS TV'de Tosic'in golüne isyan ettiler

GS TV'de Tosic'in golüne isyan ettiler GS TV'de canlı maç anlatımı yapan spiker ve yorumcular, Beşiktaş'ın baskısı sonrası gelen Tosic'in golüne isyan ettiler.

TREND HABERLER
TREND HABERLER