Göksel Gümüşdağ

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye geri dönüyor

Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye geri dönüyor Başakşehir forması giyen Emre Belözoğlu ile ilgili bomba bir gelişme yaşandı! Tecrübeli futbolcunun Fenerbahçe'ye geri dönmek istediği ve futbol kariyerini sarı lacivertli forma ile bitirmek istediği ortaya çıktı.

Galatasaray'dan Göksel Gümüşdağ'a cevap geldi

Galatasaray'dan Göksel Gümüşdağ'a cevap Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın VAR konusunda söylediği sözler üzerine Galatasaray Kulübü'nden Göksel Gümüşdağ'a cevap geldi.

Göksel Gümüşdağ'dan Abdurrahim Albayrak'a sert sözler

Abdurrahim Albayrak'a sert sözler! Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray yönetiminden Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı açıklamalara yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Göksel Gümüşdağ Galatasaray üyeliğini sonlandırdı

Göksel Gümüşdağ Galatasaray üyeliğini sonlandırdı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray kongre üyeliğini sonlandırdığını açıkladı. Gümüşdağ, bu durumun kendisine de sarı-kırmızılı kulübe de zarar verdiği için böyle bir karar aldığını belirtti.

Göksel Gümüşdaş yardımcı hakemi sert sözlerle eleştirdi

Göksel Gümüşdaş yardımcı hakemi sert sözlerle eleştirdi Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Fenerbahçe maçının ardından hakeme büyük tepki gösterdi.

Emre Belözoğlu’ndan flaş açıklama! Futbolu bırakacak mı?

Emre Belözoğlu’ndan flaş açıklama! Futbolu bırakacak mı? Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, başkan Göksel Gümüşdağ'ın kendisi ile ilgili yaptığı açıklamaların ardından geleceği hakkında konuştu.

Arda Turan halkın parasıyla mı transfer oldu? İşte açıklama

Arda Turan halkın parasıyla mı transfer oldu? İşte açıklama Arda Turan'ın transfer parasıyla ilgili açıklama geldi! Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ı sponsorların desteğiyle aldıklarını ve belediyeyle alakaları olmadığını belirtti.