Gökhan Çıra

Gökhan Çıra ve Jimmy Durmaz PFDK'ya sevk edildi

Gökhan Çıra için beklenen karar Galatasaraylı Jimmy Durmaz, Tuzlaspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç ve oyunculardan Gökhan Çıra, ile Bayram Olgun, PFDK'ya sevk edildi.

Gökhan Çıra'ya tokat gibi cevap!

Gökhan Çıra'ya tokat gibi cevap! Galatasaray - Tuzlaspor maçında gündem olan Gökhan Çıra'ya eski alt yapı oyuncularından tepki geldi. Bir çok eski Galatasaraylı "Saygı" vurgusunda bulundu.

Galatasaray taraftarı Gökhan Çıra'yı topa tuttu

G.Saray taraftarı Gökhan Çıra'yı topa tuttu Tuzlaspor-Galatasaray maçının ardından Fatih Terim ve Sarı Kırmızılı kulüp hakkında ağır ifadeler kullanan Gökhan Çıra, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Fatih Terim'e ''Sen kimsin, mafya mısın? Futbolun mafyası sen misin?'' diyen Gökhan Çıra'yı Galatasaray taraftarı topa tuttu.

Fatih Terim'e olay sözler! Mafya mısın sen ya?

Fatih Terim'e olay sözler! Mafya mısın sen ya? Tuzlaspor - Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulunan Gökhan Çıra, Fatih Terim hakkında olay sözler sarf etti.

Galatasaraylı taraftarları kızdıran paylaşım

Galatasaraylı taraftarları kızdıran paylaşım Galatasaray'ın dün Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadığı ve 2-0 yenildiği Tuzluspor maçı sonrasında, konuk takımın futbolcusu ve sosyal medya fenomeni Selin Çiğerci ile evli olan Gökhan Çıra'nın paylaştığı fotoğraf olay oldu.