Giuliano

Cocu ve yönetim arasında Giuliano krizi

Cocu ve yönetim arasında Giuliano krizi Giuliano'nun 10 milyon 500 bin Euro bedelle Suudi Arabistan kulübü Al Nassr kulübüne transferinin ardından Hollandalı teknik adam Phillip Cocu'nun bu transferin gerçekleşmesini istemediği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici zamanı

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici zamanı Giuliano’nun vedası sonrası sarı-lacivertlilerin büyük beklenti duyduğu Mehmet Ekici güç topluyor, tecrübeli futbolcu forma istikrarıyla eski günlerine kavuşmayı hedefliyor.

Fenerbahçe Giuliano'yu sattığını resmen açıkladı

Fenerbahçe Giuliano'yu sattığını resmen açıkladı Fenerbahçe, Giuliano'yu 10.5 milyon euroya Suudi Arabistan'a sattığını açıkladı.

Fenerbahçe Giuliano için Al Nassr ile görüşmelere başladı

Fenerbahçe Giuliano için Al Nassr ile görüşmelere başladı Fenerbahçe Kulübü, Giuliano'nun transferi için Al Nassr FC ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Phillip Cocu ayrılığı açıkladı

Phillip Cocu ayrılığı açıkladı Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından, Giuliano'nun takımdan ayrılacağını açıkladı.

Phillip Cocu Giuliano'yu gözden çıkardı

Phillip Cocu Giuliano'yu gözden çıkardı Yönetim, geçen sezon istatistik olarak takımın en iyisi olan Giuliano’yu elden çıkarma kararı aldı. Cocu’nun da ‘Satılabilir’ dediği Sambacı’yı iyi bir bonservis bedeline göndermek isteyen Sarı-Lacivertliler, yeni transfere de kaynak oluşturmanın peşinde.

Fenerbahçe'nin Giuliano planı! Satılıyor

Fenerbahçe'nin Giuliano planı! Satılıyor Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, takımın Brezilyalı yıldızı Giuliano'nun bonservisini transfer kaynağı olarak kullanmak istiyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER