Gary Medel

Transfer görüşmesi başladı! Gary Medel...

Transfer görüşmesi başladı! Gary Medel... Beşiktaş'la bir yıllık mukavelesi kalan Gary Medel'in bir süredir takımdan ayrılacağı konuşuluyordu.

Fiorentina'dan Gary Medel açıklaması

Fiorentina'dan Gary Medel açıklaması Beşiktaş'la bir yıllık sözleşmesi kalan Şilili futbolcu Gary Medel'in adı, son dönemlerde Serie A ekibi Fiorentina'yla birlikte anılıyordu. Floransa ekibinin genel menajeri Giancarlo Antognoni, çıkan iddialar üzerine 32 yaşındaki defansif orta saha oyuncusuyla ilgili açıklamada bulundu.

Gary Medel transferinde son dakika!

Gary Medel transferinde son dakika! Yıldız futbolcu için Beşiktaş’a 4 milyon Euro’luk teklifte bulunan Marsilya’ya Beşiktaş’tan olumsuz yanıt geldi. Şilili oyuncu için ısrarcı olan Fransız temsilcisi, 6 milyon Euro isteyen Siyah-Beyazlılar’la pazarlıklarını sürdürüyor.

Marsilya Gary Medel'i bitiriyor!

Marsilya Gary Medel'i bitiriyor! West Ham United ile anlaşamayan Gary Medel’e Marsilya talip oldu. Fransız ekibinin yöneticileri, önümüzdeki günlerde Şilili için masaya oturacak.

Beşiktaş'ta Medel transfer dedikodularına son noktayı koydu

Beşiktaş'ta Medel transfer dedikodularına son noktayı koydu Beşiktaş'ta adı sık sık transfer söylentilerine karışan Gary Medel, sadece lige odaklandığını kaydetti.

West Ham'dan Medel için Beşiktaş'a 7 milyon euro

West Ham'dan Medel için Beşiktaş'a 7 milyon euro West Ham'dan Gary Medel için 7 milyon euro'luk transfer teklifi alan Beşiktaş kararını verdi.

Golü kurtarmak isterken ölümden döndü!

Golü kurtarmak isterken ölümden döndü! Arjantin'le Şili arasında oynanan Copa America finalinde yürekleri ağza getiren bir pozisyon yaşandı. Şilili Gary Medel, golü önlemek isterken adeta ölümden döndü..

TREND HABERLER
TREND HABERLER