Garry Rodrigues

Rodrigues Galatasaray'a mı dönüyor? Başkan açıkladı

Rodrigues G.Saray'a mı dönüyor? Başkan açıkladı Galatasaray'ın devre arasında sattığı Garry Rodrigues'in geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken bununla ilgili resmi açıklama Suudi kulübünün başkanından geldi.. Ayrıntılar haberimizde..

Galatasaray'da bir yolcu daha!

Galatasaray'da bir yolcu daha! Galatasaray’da yabancılardan bir ayrılık daha görünüyor. Garry Rodrigues’in ayrılığının ardından iki yabancı kontenjanı bulunan sarı-kırmızılılar, Marcao’nun gelişi sonrasında bir golcü alıp işi bitirmeyi amaçlıyordu.

Garry Rodrigues'e saha kenarında kırmızı kart!

Garry Rodrigues'e saha kenarında kırmızı kart! Galatasaray'dan Suudi Arabistan ekibi El İttihad'a transfer olan Garry Rodrigues, takım kadrosunda yer aldığı ilk maçta saha kenarında ısınırken kırmızı kartla cezalandırıldı.

Garry Rodrigues resmen El İttihad'da!

Garry Rodrigues resmen El İttihad'da! Galatasaray Kulübü, futbolcusu Garry Rodrigues'in Suudi Arabistan takımlarından El İttihad'a transfer edildiğini resmen açıkladı.

Premier Lig'den Süper Lig'e geliyor

Premier Lig'den Süper Lig'e geliyor Galatasaray'da Garry Rodrigues yüksek bir bonservis bedeli ile satılırken, Serdar Aziz ve Eren Derdiyok ile de yolların ayrılacağı açıklanmıştı.

Galatasaray Garry Rodrigues'i KAP'a bildirdi!

Galatasaray Garry Rodrigues'i KAP'a bildirdi! Galatasaray, Garry Rodrigues'in transferi için Suudi Arabistan'ın Al Ittihad takımı ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Garry Rodrigues için açık artırma!

Garry Rodrigues için açık artırma! Transfer yapmak isteyen ancak bunun gerçekleşebilmesi için de oyuncu satmak zorunda kalan Galatasaray’da Garry Rodrigues'e Al İttihad'ın ardından Çin'den de teklif geldi.