Garry Rodrigues

Fenerbahçe'de Garry Rodrigues depremi!

Fenerbahçe'de Garry Rodrigues depremi! Fenerbahçe'de Garry Rodrigues depremi yaşanıyor.. Al İttihad'ın “Rodrigues için 5 milyon euro aldık” açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbahçe'nin transferini açıkladılar!

Fenerbahçe'nin transferini açıkladılar! Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe'de bir transfer gelişmesi daha yaşandı. Sarı lacivertli yönetici Volkan Ballı'nın taraftarları heyecanlandıracak bir konuşması gündeme damga vurdu.

Fenerbahçe'den Garry Rodrigues bombası

Fenerbahçe Galatasaray'ın eski yıldızını bitirdi Fenerbahçe'den sürpriz transfer harekatı.. Sarı Lacivertli kulüp, Al-Ittihad kulübüyle Galatasaray'ın eski yıldızı Garry Rodrigues’i kiralamak için anlaşmaya vardı.

Rodrigues Galatasaray'a mı dönüyor? Başkan açıkladı

Rodrigues G.Saray'a mı dönüyor? Başkan açıkladı Galatasaray'ın devre arasında sattığı Garry Rodrigues'in geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken bununla ilgili resmi açıklama Suudi kulübünün başkanından geldi.. Ayrıntılar haberimizde..

Galatasaray'da bir yolcu daha!

Galatasaray'da bir yolcu daha! Galatasaray’da yabancılardan bir ayrılık daha görünüyor. Garry Rodrigues’in ayrılığının ardından iki yabancı kontenjanı bulunan sarı-kırmızılılar, Marcao’nun gelişi sonrasında bir golcü alıp işi bitirmeyi amaçlıyordu.

Garry Rodrigues'e saha kenarında kırmızı kart!

Garry Rodrigues'e saha kenarında kırmızı kart! Galatasaray'dan Suudi Arabistan ekibi El İttihad'a transfer olan Garry Rodrigues, takım kadrosunda yer aldığı ilk maçta saha kenarında ısınırken kırmızı kartla cezalandırıldı.

Garry Rodrigues resmen El İttihad'da!

Garry Rodrigues resmen El İttihad'da! Galatasaray Kulübü, futbolcusu Garry Rodrigues'in Suudi Arabistan takımlarından El İttihad'a transfer edildiğini resmen açıkladı.