Futbolcu

Faul numarası yapıp hakemi böyle kandırdı

Faul numarası yapıp hakemi böyle kandırdı Maçlarda faul pozisyonları görmeye alışkınız ancak numara yapıp hakemleri kandırmaya çalışanları görmeye alışkın değiliz. İşte faul numarası yapıp, hakemi kandırmaya çalışan futbolcular.

Spiker sadece adını söylemek istedi korkulu rüyası oldu

Spiker sadece adını söylemek istedi korkulu rüyası oldu Herhangi bir maçı anlatan spikerin oyuncunun adını yanlış telaffuz etmesi olay bir ekoldür. Ancak öyle futbolcu isimleri var ki insan telaffuz etmeye korkuyor. İşte o isimlerden bazıları;

Milas’ta futbolcuları taşıyan otobüs kaza yaptı; 2 yaralı

Milas’ta futbolcuları taşıyan otobüs kaza yaptı; 2 yaralı Muğla’nın Milas ilçesinde Bodrumspor’un U-15 ve U-16 takımlarını taşıyan otobüs, Güllük Kavşağı yakınlarında bir traktöre arkadan çarpması sonucu, kaza yaptı. Meydana gelen kazada, futbolcular olayı ucuz atlatırken, traktörde bulunan iki kişi ise yaralandı.

Süper Lig'in yıldızlarına büyük şok

Süper Lig'in yıldızlarına büyük şok Transfermarkt'ın verilerine göre, Süper Lig'de sezonun piyasa değeri en yüksek oyuncuları güncellendi. Süper Lig'in en pahalı futbolcusu değişti.

Bedelli askerlik yapacak futbolcuların görev yerleri belli oldu

Bedelli askerlik yapacak futbolcuların görev yerleri belli oldu Liglerin bitmesinin ardından haziran ayında askere gidecek olan futbolcular görevlerini Burdur'da yapacak.

Kadın futbolcu golünü atıp formasını çıkardı! Göğüsleri ortada....

Kadın futbolcu golünü atıp formasını çıkardı! Göğüsleri ortada.... Gol attıktan sonra formasını çıkaran kadın futbolcu görüntüsü internette en çok izlenen görüntüler arasına girdi.

'Sizi futbolcu yapacağım' dedi çocukları dolandırdı

'Sizi futbolcu yapacağım' dedi çocukları dolandırdı İstanbul Beşiktaş’ta kendisini futbol antrenörü diye tanıtan şahıs, antrenman yaptırdığı çocukların cep telefonlarını çalıp kaçtı.