Fulham

Beşiktaş'tan ayrılan Ryan Babel gittiğine pişman oldu

Beşiktaş'tan ayrılan Ryan Babel gittiğine pişman oldu Beşiktaş'la sözleşme konusunda anlaşamayan ve ipleri koparan Ryan Babel yeni takımı Fulham'da umduğunu bulamadı. 19. sırada yer alan Premier Lig ekibi son 4 maçta 3 mağlubiyet aldı.

Ryan Babel Fulham ile anlaştı!

Ryan Babel Fulham ile anlaştı! Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Fulham ile anlaştı.

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri bin pişman!

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri bin pişman! Mario Gomez, Demba Ba, Jose Sosa... Tüm bu yıldızların ortak noktası; Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra eski günlerini aramaları. Bu listeye son olarak Fabri de eklendi.

Ospina transferinde Arsenal'ın istediği bonservis belli oldu!

Ospina transferinde Arsenal'ın istediği bonservis belli oldu! Fabri'yi Fulham'a 6 milyon euro karşılığında sattıktan sonra rotasını kaleci transferine çeviren Beşiktaş'ta David Ospina bilmecesi sürerken Arsenal'ın Kolombiyalı file bekçisi için talep ettiği bonservis bedeli belli oldu.

Oğuz Kağan Güçtekin'e Fulham'dan teklif

Oğuz Kağan Güçtekin'e Fulham'dan teklif İngiltere basınında yer alan habere göre Fenerbahçeli Oğuz Kaan Güçtekin, Premier Lig ekibi Fulham'ın takibinde.

Fulham Fabri'yi resmen açıkladı

Fulham Fabri'yi resmen açıkladı Fulham, Fabri ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı

Beşiktaş Fabri transferini KAP’a bildirdi

Beşiktaş Fabri transferini KAP’a bildirdi Beşiktaş, Fabri'nin Fulham'a transferi için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.