Frank De Boer

Caner Erkin'den Frank de Boer'e sert sözler! 'Kariyerimi bitirdi!'

Caner Erkin kariyerini bitiren ismi açıkladı Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin futbol kariyerini bitiren eski Galatasaraylı ve Inter’in eski hocası Fran de Boer hakkında sert ifadeler kullandı.

Inter yeni hocasını buldu

Inter yeni hocasını buldu Frank de Boer'la yolları ayırmaya hazırlanan Inter'in Laurent Blanc ile anlaşmaya yakın olduğu iddia edildi.

Dünya devi Sinan Gümüş'e kancayı taktı

Dünya devi Sinan Gümüş'e kancayı taktı Galatasaraylı Sinan Gümüş, sarı kırmızılı takımın eski futbolcusu Frank De Booer'in çalıştırdığı Inter'in takibi altına girdi.

Inter Caner Erkin'i satıyor

Inter Caner Erkin'i satıyor Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan ve Inter'e transfer olan Caner Erkin'in İtalya kariyeri beklenenden kısa sürebilir.

Galatasaray'da Frank de Boer sesleri

Galatasaray'da Frank de Boer sesleri Galatasaray, Shakhtar Donetsk ile yollarını ayıracak olan Mircea Lucescu'nun kararını beklerken teknik direktör havuzuna sürpriz bir isim girdi: Frank de Boer...

Şampiyonluğu kaybetti istifa etti

Şampiyonluğu kaybetti istifa etti Bir dönem Galatasaray forması da giyen Hollandalı ünlü teknik adam Frank De Boer, kaçan şampiyonluğun faturasını kendine kesti.