Forma

Beşiktaş’ın 2019-2020 sezonu formaları belli oldu

İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları Beşiktaş Futbol takımlarının 2019-2020 futbol sezonunda giyeceği formalar, adidas tarafından Beşiktaşlı taraftarların beğenisine sunuldu. Kadın Futbol takımını da unutmayan Beşiktaş, iç saha ve deplasman için taraftarlarına iki ayrı forma tanıttı.

Quaresma forma satışlarında Karius'u geçti

Quaresma forma satışlarında Karius'u geçti Türkiye'ye geldikten sonra büyük bir hayran kitlesi oluşan Loris Karius, forma satışlarında takımın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın gerisinde kaldı.

Galatasaray'ın 2018-2019 sezonu 3. forması ortaya çıktı

Galatasaray'ın 2018-2019 sezonu 3. forması ortaya çıktı Galatasaray’ın 2018-19 sezonunda giyeceği 3. forması dikkat çekti. İstanbul Boğazı’nı andıran sarı-kırmızılı forma beğeni topladı

Türkiye'nin yeni formaları sızdı

Türkiye'nin yeni formaları sızdı 2018 Dünya Kupası öncesi Nike'ın hazırladığı formaların tasarımları sızmaya başladı, bantlı forma geri döndü.

Milli Takım formasız kaldı! Şimdi ne olacak?

Milli Takım formasız kaldı! Şimdi ne olacak? Finallerine ev sahipliği yapacağımız Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesi 12 Dev Adam, forma sponsorsuz kaldı… Türkiye Basketbol Federasyonu, apar topar sponsor ararken, yeni formaları diktirmek için de çareler arıyor!..

A Milli Takım'dan Aziz Sancar'a jest

A Milli Takım'dan Aziz Sancar'a jest Nobel ödüllü bilim adamımız Aziz Sancar, A Milli Takım oyuncuları ve Fatih Terim'in imzaladığı milli formayı giydi.

Sponsordan Galatasaray'a çılgın rakam

Sponsordan Galatasaray'a çılgın rakam Şampiyonlar Ligi için THY ile anlaşan Galatasaray, Süper Lig için de forma sponsorunu buldu.