Fifa

Gianni Infantino yeniden FIFA Başkanı seçildi

Gianni Infantino yeniden FIFA Başkanı seçildi Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanlığı'na Gianni Infantino yeniden seçildi.

Trabzonspor'un yeni transferleri tam isabet

Trabzonspor'un yeni transferleri tam isabet Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı yeni transferleri hem savunmada hem de hücum hattında yüzleri güldürüyor. Nwakaeme, Ekuban ve Amiri gol yollarında takıma büyük katkı verirken, Hosseini ve Toure ise savunmada emniyeti sağladı.

FIFA açıkladı! Chelsea'ye 2 dönem transfer yasağı

FIFA açıkladı! Chelsea'ye 2 dönem transfer yasağı FIFA, dünya devi Chelsea'ye 2 dönem transfer yasağı getirdi.

Vagner Love: Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var

Vagner Love: Beşiktaş'ın bana 5 aylık borcu var Beşiktaş'ın satış listesine koyduğu ancak henüz bir takımla anlaşamayan Brezilyalı forvet Vagner Love, Beşiktaş'ın kendisine 5 aylık borcu olduğunu söyledi.

FIFA borcunu ödemediği için Manisaspor'un 6 puanını sildi

FIFA borcunu ödemediği için Manisaspor'un 6 puanını sildi FIFA, Portekiz ekibi Benfica'ya olan borcunu ödeyemeyen 2. Lig ekiplerinden Manisaspor'un 6 puanını sildi.

Futbolda ara transfer dönemi yarın başlıyor

Futbolda ara transfer dönemi yarın başlıyor Futbolda "ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi Türkiye'de yarın başlayacak.

FIFA dünyanın ilk kadın futbol hakeminin bir Türk olduğunu tescilledi

FIFA dünyanın ilk kadın futbol hakeminin bir Türk olduğunu tescilledi FIFA, Drahşan Arda'nın dünya çapında 'İlk Kadın Hakem' olduğunu tescilledi.