Fifa

FİFA yeni kurallar getiriyor sınırsız oyuncu değişikliği geliyor

Futbolda sınırsız oyuncu değişikliği geliyor FIFA, futbolda taç atışının ayakla kullanılması, zaman cezası, zamanın durdurulması ve sınırsız oyuncu değişikliği hakkıyla ilgili yeni kurallar test edecek.

Ryan Babel'den 'FIFA'ya şikayet etti' iddiasına yanıt

Babel'den 'FIFA'ya şikayet etti' iddiasına yanıt Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel, alacaklarının zamanında ödenmediği için kulübü FIFA'ya şikayet ettiği yönündeki haberlere cevap verdi.

Ribery'den FIFA'ya tepki! Bu adam da kim?

Ribery'den FIFA'ya tepki! Bu adam da kim? Fiorentina'nın Fransız yıldızı Franck Ribery, FIFA 20'deki halini paylaşarak oyunun yapımcısı EA Sports'a sitemde bulundu.

FIFA'dan Gaziantepspor'a tarihi ceza

FIFA'dan Gaziantepspor'a tarihi ceza Üç sezon önce Süper Lig'de mücadele eden ve şimdilerde Bölgesel Amatör Lig'e kadar düşen Gaziantepspor'a bir darbe de FIFA'dan geldi. FIFA, kırmızı-siyahlılara eski oyuncularına olan borçları nedeniyle 21 puan silme cezası verdi.

FIFA temmuz ayı sıralamasında millilerin yeri değişmedi

FIFA temmuz ayı sıralamasında millilerin yeri değişmedi FIFA temmuz ayı dünyası sıralamasında Türkiye 1467 puanla 37. sıradaki yerini korudu. Listenin zirvesinde Belçika yer alırken, Brezilya Fransa’yı geçerek ikinci sırada yükseldi.

Gianni Infantino yeniden FIFA Başkanı seçildi

Gianni Infantino yeniden FIFA Başkanı seçildi Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanlığı'na Gianni Infantino yeniden seçildi.

Trabzonspor'un yeni transferleri tam isabet

Trabzonspor'un yeni transferleri tam isabet Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı yeni transferleri hem savunmada hem de hücum hattında yüzleri güldürüyor. Nwakaeme, Ekuban ve Amiri gol yollarında takıma büyük katkı verirken, Hosseini ve Toure ise savunmada emniyeti sağladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER