Fernando Muslera

Fernando Muslera kadroda yok

Fernando Muslera kadroda yok Galatasaray'ın tecrübeli ismi Fernando Muslera, Uruguay Milli Takımı'nın hazırlık maçları kadrosuna alınmadı.

Fernando Muslera ve Maicon’dan Fernando paylaşımı

Fernando Muslera ve Maicon’dan Fernando paylaşımı Galatasaray'ın deplasmanda Trabzonspor'a 2-1 yenildiği maçta Matus Bero'nun, Fernando'ya yaptığı müdahale gündeme otururken Fernando Muslera ve Maicon, Instagram hesaplarından müdahale anının görüntüsünü paylaştı.

Fernando Muslera''dan Fenerbahçe iddiası

Fernando Muslera''dan Fenerbahçe iddiası Fernando Muslera, Galatasaray ile ilgili planlarını anlatırken, bu sezon Kadıköy'de Fenerbahçe'yi yenmek istediklerini de dile getirdi.

Galatasaray Fernando Muslera'nın yedeğini arıyor

Galatasaray Fernando Muslera'nın yedeğini arıyor Galatasaray'da kaleci Fernando Muslera'ya iyi bir yedek aranıyor.

Galatasaray'ın Avusturya kampı kadrosu açıklandı

Galatasaray'ın Avusturya kampı kadrosu açıklandı Galatasaray, yurt dışı kamp hazırlıkları kapsamında bugün Avusturya'ya gidecek.

Muslera imzayı attı 'kovulana kadar gitmem' dedi

Muslera imzayı attı 'kovulana kadar gitmem' dedi Galatasaray ile olan sözleşmesini 2021 yılına kadar uzatan Muslera, imza sonrasında sarı-kırmızılı formayı çok sevdiğini söylerken taraftara da mesaj gönderdi.

Galatasaray Gaziantep'e 5 eksikle gitti

Galatasaray Gaziantep'e 5 eksikle gitti Süper Lig'de Gaziantepspor deplasmanına konuk olacak Galatasaray'da kafile belli oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER