Ferdi Kadıoğlu

Fenerbahçe'de isyan var: Bu yaptığı ayıp küfür etse daha iyi

Fenerbahçe'de isyan var: Bu yaptığı ayıp küfür etse daha iyi Fenerbahçeli taraftarlar, hiçbir varlık gösteremeyen Alper Potuk'u her hazırlık maçında oynatıp genç yetenek Ferdi Kadıoğlu'nun yüzüne bile bakmayan Ersun Yanal'a ateş püskürdü.

Fenerbahçe kadro yapısında değişikliğe gidiyor

Fenerbahçe kadro yapısında değişikliğe gidiyor Fenerbahçe gelecek sezon kadro yapısında değişikliğe gidiyor.

Ferdi Kadıoğlu'dan Ersun Yanal'a mesaj

Fenerbahçeli futbolcudan Ersun Yanal'a mesaj Fenerbahçe’nin büyük umutlarla kadrosuna kattığı ancak istediği şansı alamayan Ferdi Kadıoğlu, son durumunu anlattı, “Çoğu zamanda yedekte oturuyorum ama çok fazla şans bulamıyorum” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin Bursaspor kadrosu belli oldu!

Fenerbahçe'nin Bursaspor kadrosu belli oldu! Sezonun ikinci yarısının ilk haftasında Bursaspor'a konuk olacak Fenerbahçe'nin kamp kadrosu açıklandı.

Fenerbahçeli futbolcu 4 hafta yok!

Fenerbahçeli futbolcu 4 hafta yok! Fenerbahçe'nin Türk asıllı Hollandalı futbolcusu Ferdi Kadıoğlu, elindeki kırık nedeniyle yaklaşık 4 hafta forma giyemeyecek.

Fenerbahçe Merih Demiral'ı kiralıyor!

Fenerbahçe Merih Demiral'ı kiralıyor! Portekiz'in A Bola Gazetesi, sarı lacivertli ekibin kendi altyapısından yetişen ve Sporting Lizbon'da forma giyen Merih Demiral'ı 1 sezonluğuna kiralamak için teklifte bulunduğunu yazdı

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a ikinci transfer çalımı

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a ikinci transfer çalımı Fenerbahçe, önce Beşiktaş’ın anlaştığı Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etti. Ardından Kartal’ın listesindeki Orkun Kökçü ile de söz kesti.