Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçe'den penaltı açıklaması

Fenerbahçe'den penaltı açıklaması Fenerbahçe Kulübü, Çaykur Rizespor maçında kazanılan penaltı ile ilgili açıklamada bulundu.

Sadık Çiftpınar resmen Fenerbahçe'de

Sadık Çiftpınar resmen Fenerbahçe'de Fenerbahçe Kulübü, Evkur Yeni Malatyaspor'dan Sadık Çiftpınar ile 3,5+1 yıllık sözleşme imzalandığını resmen açıkladı.

Ersun Yanal futbolcuları bu sözlerle motive etti

Ersun Yanal futbolcuları bu sözlerle motive etti Fenerbahçe Kulübü, Ersun Yanal'ın futbolcularla yaptığı toplantının görüntülerini paylaştı. Öğrencilerini motive etmeye çalışan Yanal, "En büyük gücümüz taraftarımız" dedi.

Fenerbahçe'den Abdullah Avcı ve Sampaoli açıklaması

Fenerbahçe'den Abdullah Avcı ve Sampaoli açıklaması Fenerbahçe Kulübü, teknik direktörlük görevi için Abdullah Avcı ve Jorge Sampaoli ile görüşme yapıldığı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi. Kulübün bildirisinde, bahsi geçen hocalarla ilgili herhangi bir girişim yapılmadığı vurgulandı.

Fenerbahçe Slimani'yi resmen duyurdu!

Fenerbahçe Slimani'yi resmen duyurdu! Fenerbahçe, Islam Slimani'yi 1 yıllığına kiraladığını resmen açıkladı. Slimani, Fenerbahçe formasını giyerek poz verdi.

Fenerbahçe'den üniversite açıklaması

Fenerbahçe'den üniversite açıklaması Fenerbahçe Kulübü, Fenerbahçe Üniversitesi'nin eğitim ve öğretime başlangıç tarihinin bir yıl erteldiğini açıkladı.

Fenerbahçe Trabzonspor'u mahkemeye verdi

Fenerbahçe Trabzonspor'u mahkemeye verdi Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor maçında açılan pankart ve edilen küfürler hakkında suç duyurusunda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER