Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe ne zaman kuruldu Fenerbahçe teknik direktörü ve oyuncuları kim?

Fenerbahçe ne zaman kuruldu Fenerbahçe teknik direktörü ve oyuncuları kim? Fenerbahçe ne zaman kuruldu Fenerbahçe teknik direktörü, başkanı ve oyuncuları kim? Fenerbahçe'nin puan durumu ve Fenerbahçe'nin maç fikstürü haberimizde..Fenerbahçe'nin güncel kadrosuna, takımda yer alan oyunculara ve oyuncularla ilgili bilgilere bu haber üzerinden ulaşabilirsiniz.

BBC’den Fenerbahçe'yle ilgili bomba analiz!

BBC Fenerbahçe'nin acı tablosunu gözler önüne serdi BBC Sport, Süper Lig'de tarihinin en kötü sezonu geçiren Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu acı tabloyu gözler önüne sererken sarı-lacivertli takımın durumunu daha iyi anlatabilmek için Liverpool ve Arsenal örneğini verdi.

Fenerbahçe Emre Mor'u transfer ediyor

Fenerbahçe Emre Mor'u transfer ediyor Celta Vigo'da satış listesine konulan Emre Mor'a Fenerbahçe talip oldu. Teknik direktör Ersun Yanal, genç yeteneği eski günlerine döndürmek istiyor.

Fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı 28'e yükseldi!

Fenerbahçe'nin şampiyonluk sayısı 28'e yükseldi! Süper Lig'de 19 şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe, resmi internet sitesinde 1959 öncesini de hesaba katarak şampiyonluk sayısını 28 olarak güncelledi.

Ali Koç'un gruplaşma var dediği isimler

Ali Koç'un gruplaşma var dediği isimler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un "Takım paramparça. Herkes gruplara ayrılmış" açıklamasının ayrıntıları ortaya çıktı. Fenerbahçe Futbol Takımı 5 gruba bölünmüş durumda.

Ali Koç: Ersun Yanal sevdasından vazgeçin!

Ali Koç: Ersun Yanal sevdasından vazgeçin! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftarların takımın başında görmek istediği Ersun Yanal'la ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, "Sizden rica ediyorum, bu sevdaya bir son verin" dedi.

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif!

Aykut Kocaman'a sürpriz teklif! İran temsilcisi Traktörsazi, teknik direktörlük görevi için Aykut Kocaman'a teklif yaptı. Kocaman'ın şu anda İran'da olduğu, Traktörsazi ile görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi.