Fatih Öztürk

İşte Galatasaray'ın ilk transferi! Resmen açıkladı

İşte Galatasaray'ın ilk transferi! Resmen açıkladı Başakşehir'in üst üste puan kayıplarıyla şampiyonluğun en büyük adayı konumuna gelen Galatasaray, önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Fatih Terim'in raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Galatasaray yönetimi ilk transferi bitirdi.

Akhisarsporlu isim için Abdurrahim Albayrak devrede

Akhisarsporlu isim için Albayrak devreye girdi Spor Toto Süper Lig'de düşme hattında son sırada yer alan Akhisarspor'un kadro dışı bırakıp geçtiğimiz günlerde affettiği kaleci Fatih Öztürk'ün adının Galatasaray'ın ardından Beşiktaş'la da anılmaya başlamasından sonra sarı-kırmızılı ekibin Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak'ın devreye girdiği öğrenildi.

Galatasaray derken Beşiktaş'a gidiyor

Transfer çalımı! Gelecek sezon Beşiktaş'ta Spor Toto Süper Lig'de düşme korkusunu ensesinde hisseden son sıradaki Akhisarspor'da adı uzun süredir Galatasaray'la anılan kaleci Fatih Öztürk'ün Beşiktaş'la temas kurduğu öğrenildi.

Galatasaray'da Muslera'nın alternatifi bulundu

Galatasaray'da Muslera'nın alternatifi bulundu Galatasaray'da bu sezon istikrarsız bir performans gösteren Muslera'nın alternatifi bulundu