Faruk Süren

Faruk Süren'den Mustafa Cengiz'e olay sözler

Mustafa Cengiz'e olay sözler! Galatasaray'ın eski Başkanı Faruk Süren, sarı-kırmızılı kulübün Başkanı Mustafa Cengiz'e olay sözler sarf etti. Süren, "Aslında eli sıkılacak adam değil! İnsan küfür edeceği adamla da el sıkışmaz herhalde" dedi.

Faruk Süren Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasındaki tartışmaya tepki gösterdi

Eski başkandan Mustafa Cengiz'e tepki Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim arasındaki tartışmaya eski kulüp Başkanı Faruk Süren tepki gösterdi. Faruk Süren "Medya önünde bu tartışma hiç şık olmadı" dedi ve birbirinden önemli açıklamalar yaptı.

Faruk Süren Dursun Özbek'i eleştirdi

Faruk Süren Dursun Özbek'i eleştirdi Galatasaray eski başkanı Faruk Süren, Mircea Lucescu'yu ikna etmek için Bükreş'e ve Ndiaye transferi için başkent Ankara'ya giden başkan Dursun Özbek'i sert bir dille eleştirdi.

Galatasaray efsanesinden çarpıcı açıklamalar

Galatasaray efsanesinden çarpıcı açıklamalar Galatasaray tarihinin en başarılı ve efsane başkanı Faruk Süren, Dursun Özbek'e yol gösterdi.

Faruk Süren dönüş sinyali verdi

Faruk Süren dönüş sinyali verdi Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren, sarı,kırmızılı kulübe yeniden başkan adayı olabileceğinin sinyalini verdi..