Euro 2016

Euro 2016’nın THY'ye etkisi yarım milyar dolar

Euro 2016’nın THY'ye etkisi yarım milyar dolar THY Başkanı İlker Aycı, resmi sponsoru oldukları Euro 2016 sayesinde, yarım milyar dolara yakın bir tanıtım etkisi gösterdiklerini söyledi.

İzlanda'nın başarısı Hasan Şaş'ı hatırlattı

İzlanda'nın başarısı Hasan Şaş'ı hatırlattı İzlanda, Euro 2016'daki performansıyla büyük bir başarı yakalarken, Hasan Şaş'ın sözleri yeniden akıllara geldi.

Brüksel'de maç izleyenleri taramayı planlayanlar yakalandı

Brüksel'de maç izleyenleri taramayı planlayanlar yakalandı Euro 2016 kapsamında oynanan İrlanda-Belçika maçında taraftarları rastgele taramayı planlayan militanlar yakalandı.

Euro 2016 yarın 2 maç oynanacak

Euro 2016 yarın 2 maç oynanacak Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın (EURO 2016) 10'uncu gününde yarın oynanacak 2 karşılaşmayla A Grubu müsabakaları sona erecek.

Milli Takım nasıl en iyi üçüncü olacak?

Milli Takım nasıl en iyi üçüncü olacak? Euro 2016'da ilk iki maçını kaybeden Türkiye’nin gruptan çıkması için hala bir şansı daha var.

Fatih Terim oyuncularına ateş püskürdü

Fatih Terim oyuncularına ateş püskürdü Türkiye İspanya maçı sonrası açıklamalar yapan Fatih Terim, sahada skoru kabullenen oyuncularına tepki gösterdi.

Euro 2016'da kan donduran iddia: 1 ölü

Euro 2016'da kan donduran iddia: 1 ölü Fransa'da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ikinci gününde, bu gece karşılaşacak olan İngiltere ve Rusya'nın taraftarları, maç öncesi adeta savaş çıkardı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER