Esteban

Trabzonspor 5 eksikle çalıştı

Trabzonspor 5 eksikle çalıştı Trabzonspor, Süper Lig'in 22. haftasında 18 Şubat Pazar günü sahasında Başakşehir ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Trabzonspor'da 6 eksik

Trabzonspor'da 6 eksik Antrenmana, sakatlıkları bulunan ve tedavileri devam eden Burak Yılmaz, Esteban, Mustafa Akbaş, Uğur, NDoye ve Rodallega katılmadı.

Trabzonspor’da Sosa ve Esteban krizi çözüldü

Trabzonspor’da Sosa ve Esteban krizi çözüldü Antalya'da 2'nci yarı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti. Sosa ile Esteban da izinsiz olarak 2 gün gecikmeli kampa katıldı.

Trabzonspor'da Esteban depremi

Trabzonspor'da Esteban depremi Esteban'ın Trabzonspor'dan ayrılma düşüncesinin asıl sebebinin ülkesinde bulunan ailesiyle yaşadığı problemler olduğu iddia edildi.

Trabzonspor'da kaleci krizi!

Trabzonspor'da kaleci krizi! Fırtına'da Esteban krizi yaşanıyor. Hatalı gol yediği Alanya maçının ikinci yarısına başının döndüğü gerekçesiyle çıkmayan Kosta Rikalı eldiven, önceki akşam idmana katılmadı.

Trabzonspor-Alanyaspor maçı golleri ve geniş özeti

Trabzonspor-Alanyaspor maçı golleri ve geniş özeti Süper Lig'de 6. haftanın açılış maçında Trabzonspor ile Aytemiz Alanyaspor galibiyet için karşı karşıya geldi.

Trabzonspor'da 3 haftada 3 farklı kadro

Trabzonspor'da 3 haftada 3 farklı kadro Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Süper Ligin ilk 3 haftasında 25 kişilik takım kadrosunda 18 futbolcusuna forma verdi, bütün maçlara farklı 11'ler ile çıktı.