Eskişehirspor

Eskişehirspor'un yeni hocası belli oldu

Eskişehirspor'un yeni hocası belli oldu Eskişehirspor, teknik direktör Sergen Yalçın'ın istifası sonrası Yücel İldiz ile anlaşmaya vardı.

Cengiz Zülfikaroğlu'nun biletsiz seyirci aldığı görüntüler

Cengiz Zülfikaroğlu'nun biletsiz seyirci aldığı görüntüler TFF İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun Göztepe-Eskişehirspor maçında stada biletsiz seyirci aldığı görüntüler ortaya çıktı.

Semih Şentürk yuvasında devam edecek

Semih Şentürk yuvasında devam edecek Eskişehirspor'un etkili isimlerinden Semih Şentürk, yakında takımdaki yerini alacak.

İbrahim Üzülmez'in yeni takımı belli oldu

İbrahim Üzülmez'in yeni takımı belli oldu TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, uzun zamandır arayışta olduğu teknik direktörlük konusunda İbrahim Üzülmez ile anlaşmaya vardı.

Semih Şentürk imzayı atıyor!

Semih Şentürk imzayı atıyor! Eskişehirspor'da sezon sonunda takımdan ayrılan tecrübeli golcü Semih Şentürk ile yeniden anlaşma sağlandı.

TFF'den finalde koreografi yasağı

TFF'den finalde koreografi yasağı Türkiye Futbol Federasyonu, pazar günü Antalya Stadı'nda saat 21.30'da başlayacak Göztepe-Eskişehirspor TFF 1'inci Lig play off final maçında iki kulüp taraftarların da tribünde koreografi yapmasını yasakladı.

Mustafa Denizli Süper Ligi kılcal damarlarına kadar istiyor!

Mustafa Denizli Süper Ligi kılcal damarlarına kadar istiyor! Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Süper Lig'e çıkmayı o kadar çok istiyor ki bakın nasıl tanımladı!