Ertuğrul Sağlam

Ertuğrul Sağlam geri döndü! 5 yıllık imza

Ertuğrul Sağlam geri döndü! 5 yıllık imza Samsunspor’da İrfan Buz’un boşalan koltuğuna, teknik direktör Ertuğrul Sağlam geçti. Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam dün akşam bir araya geldi. Yapılan görüşmede Sağlam’ın beş yıl boyunca Samsunspor’un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varıldı.

İşte Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı

İşte Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı TFF 2'nci Lig ekibi Yılport Samsunspor'da görevinden istifa eden İrfan Buz'un yerine tecrübeli teknik adam Ertuğrul Sağlam geliyor.

Ertuğrul Sağlam Samsunspor'a geri dönüyor

Ertuğrul Sağlam bombası! Eski takımına geri dönüyor Son olarak Süper Lig'de Kayserispor'u çalıştıran teknik direktör Ertuğrul Sağlam için flşa bir iddia ortaya atıldı.

Ertuğrul Sağlam istifa etti

Ertuğrul Sağlam istifa etti Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam istifa etti. Karpuzatan Kadir Has Tesisleri'ne gelen Sağlam, yönetime istifasını sunarken, yönetim de kabul etti sözleşme karşılıklı olarak feshedildi.

Kayserispor Ertuğrul Sağlam ile devam kararı aldı

Kayserispor Ertuğrul Sağlam ile devam kararı aldı Kayserispor Yönetim Kurulu, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile devam kararı aldı.

Kayserispor'da 5-0'lık mağlubiyet istifa getirdi

Kayserispor'da 5-0'lık mağlubiyet istifa getirdi Kayserispor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Alanyaspor'a 5-0 mağlup oldukları maçın ardından istifasını yönetime sundu.

Ertuğrul Sağlam'dan Galatasaray'a gözdağı

Ertuğrul Sağlam'dan Galatasaray'a gözdağı Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bu hafta karşılaşacakları Galatasaray maçından 3 puan alıp geleceğe umutla bakacaklarını söyledi.