Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Ekrem İmamoğlu Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Ekrem İmamoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Ali Koç Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

Ali Koç Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Fikret Orman'dan İmamoğlu'na ziyaret

Fikret Orman'dan İmamoğlu'na ziyaret Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve beraberindeki yöneticiler, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Fenerbahçe Ekrem İmamoğlu'nun sözünü tişört yapıyor

Fenerbahçe'den 'her şey çok güzel olacak' yanıtı Fenerbahçe Spor Kulübü'nün lisanslı ürün mağazası Fenerium, Sarı-Lacivertli bir taraftarın "Her şey çok güzel olacak" pankartının yer aldığı görseli "Bunu tişört mü yapsak acaba" paylaşımına yanıt verdi.

Beşiktaş Kulübü'nden Ekrem İmamoğlu açıklaması

Beşiktaş Kulübü'nden Ekrem İmamoğlu açıklaması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 13 Nisan tarihinde oynanan Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçını eşiyle birlikte locadan izlemesi üzerine Beşiktaş Kulübü'ne bir ihtarname geldiği öğrenildi. İhtarnamede İmamoğlu'nun maçı izlediği locanın Atalay Demirbaş'a ait olduğu ortaya çıktı.

Fikret Orman ile ilgili bomba iddia! CHP'den aday mı oluyor?

Fikret Orman ile ilgili bomba iddia! CHP'den aday mı oluyor? Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyasete göz kırptı. Kemal Kılıçdaroğlu, Fikret Orman'ın Beşiktaş'ın adaylığına sıcak bakıyor.

TREND HABERLER
TREND HABERLER