Dursun Özbek

Galatasaray'da yeni üyeler berat ve kartlarını aldı

Galatasaray'da yeni üyeler berat ve kartlarını aldı Galatasaray Kulübünde üyeliğe kabul edilen yeni isimlerin berat ve kartları, düzenlenen törenle verildi.

Arda Turan için pazarlıklar başlıyor

Arda Turan için pazarlıklar başlıyor Tudor’un da onay vermesinin ardından Galatasaray, Arda Turan’ı almak için harekete geçecek. Başkan Özbek ve kurmayları, milli arada yıldız futbolcunun kulübü Barcelona ile pazarlıklara resmen başlayacak.

Galatasaray yönetimine iletti Sneijder'e Tudor şoku!

Galatasaray yönetimine iletti Sneijder'e Tudor şoku! Galatasaray’da en çok merak edilen konu olan Wesley Sneijder’in geleceği ile ilgili kararı teknik direktör Igor Tudor verdi.

Ahmet Çakar Dursun Özbek'e 'amk' diyen Tunç Üner'i rezil etti

Ahmet Çakar Dursun Özbek'e 'amk' diyen Tunç Üner'i rezil etti Yorumcu ve eski hakem Ahmet Çakar, Dursun Özbek'e 'amk' diyen Tunç Üner'i canlı yayında yerin dibine soktu.

Galatasaray'da tablo kötüye gidiyor

Galatasaray'da tablo kötüye gidiyor Başkan Dursun Özbek, finansal sıkıntılarla ilgili faturayı her fırsatta geçmiş yönetimlere çıkarsa da rakamlar durumun daha da kötüye gittiğini gösteriyor

Galatasaray'ın teknik direktör adayları

Galatasaray'ın teknik direktör adayları Riekerink ile yollarını ayırma kararı alan Galatasaray yönetimi birçok ismi masaya yatırırken, Igor Tudor'un ön plana çıktığı öğrenildi.

Dursun Özbek büyük fedakarlık yaptı

Dursun Özbek büyük fedakarlık yaptı Galatasaray'da ödeme krizi aşıldı. Başkan Dursun Özbek, 10 milyon TL'lik bir fedakarlık yaparak, futbol takımındaki olası huzursuzluğu bertaraf etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER