Dünya Ralli Şampiyonası

Dünya Ralli Şampiyonası’nda 7’nci yarış Portekiz’de

Dünya Ralli Şampiyonası’nda 7’nci yarış Portekiz’de Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan Dünya Ralli Şampiyonası’nda sezonun yedinci yarışı Portekiz Rallisi, 31 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dünya Ralli Şampiyonası ne zaman?

Dünya Ralli Şampiyonası ne zaman? Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan Dünya Ralli Şampiyonası’nda sezonun altıncı yarışı Şili Rallisi, 10-12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dünya Ralli Şampiyonası için geri sayım başladı

Dünya Ralli Şampiyonası için geri sayım başladı Türkiye'nin de ev sahipleri arasında yer aldığı dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) sezonu, 24-27 Ocak'ta Monte Carlo rallisiyle başlayacak.

Portekiz'de zafer Neuville'in

Portekiz'de zafer Neuville'in Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) Portekiz'de düzenlenen 6. ayağını, Hyundai Shell Mobis takımının Belçikalı pilotu Thierry Neuville kazandı.

Dünya Ralli Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı yapıldı

Dünya Ralli Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı yapıldı 8 yıl aradan sonra yeniden Türkiye'nin de dahil edildiği Dünya Ralli Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

WRC'de Meksika'nın kazananı Ogier

WRC'de Meksika'nın kazananı Ogier Dünya Ralli Şampiyonası'nın Meksika'da düzenlenen üçüncü ayağını Sebastien Ogier kazandı.

Arjantin Rallisi'nde zafer Neuville'in

Arjantin Rallisi'nde zafer Neuville'in Dünya Ralli Şampiyonası'nın Arjantin'de düzenlenen 5. ayağında Hyundai takımından Neuville birinci oldu

TREND HABERLER
TREND HABERLER