Dünya Kupası

Ölüm tehdidi alan Shaqiri kadrodan çıkarıldı

Ölüm tehdidi alan Shaqiri kadrodan çıkarıldı Liverpool’un yıldız futbolcusu Xherdan Shaqiri, Dünya Kupası’nda yaptığı ‘Arnavut Kartalı’ sevincinden dolayı Kızılyıldız maçı kadrosuna alınmadı.

UEFA'dan İsrail'e Dünya Kupası yasağı istemi

UEFA'dan İsrail'e Dünya Kupası yasağı istemi UEFA, İsrail Kamu Yayınları Kuruluşu'ndan (KAN) 2022 Dünya Kupası eleme maçları ve Avrupa Şampiyonası'nı Batı Şeria'da yayınlamamasını istedi.

Beşiktaş'a FIFA piyangosu

Beşiktaş'a FIFA piyangosu Şampiyonlar Ligi’ne katılamayarak önemli bir gelirden olan Beşiktaş, FIFA’nın Dünya Kupası için kulüplere yaptığı ödemelerde 860 bin dolar ile Süper Lig’de başı çekti. Avrupa’ya gidemeyen birçok kulübümüz de dağıtılacak paradan pay alacak.

Dünya Kupası madalyasını cebine attı

Dünya Kupası madalyasını cebine attı Fransa'nın FIFA Dünya Kupası Finali'nde Hırvatistan'ı 4-2 yenip şampiyon olduğu maçın ardından yapılan madalya töreninde çok ilginç bir an yaşandı.

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri 2018 Dünya Kupası Fransa'nın zaferiyle sona erdi. Kupada performanslarıyla ön plana çıkıp takımlarını başarıya taşıyanlar gibi hayal kırıklığı yaratan yıldızlar da vardı.

Aykut Kocaman'dan Fransa yorumu

Aykut Kocaman'dan Fransa yorumu Aykut Kocaman, Fenerbahçe'ye oynattığı ve çok fazla eleştirilen oyun sistemiyle Fransa'nın dünya şampiyonu olduğunu söyledi.

Dünya Kupası’nı kazanan Fransa’ya çılgın gelir

Dünya Kupası’nı kazanan Fransa’ya çılgın gelir Finalde Hırvatistan'ı yenerek şampiyonluğa uzanan Fransa Milli Takımı, dudak uçuklatan bir gelirin de sahibi oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER