Domagoj Vida

Ahmet Nur Çebi Domagoj Vida'ya kapıyı gösterdi

Ahmet Nur Çebi Domagoj Vida'ya kapıyı gösterdi Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, maddi konular üzerine keskin ifadeler kullandı. Çebi, takımın ekonomisini sarsmayacaklarını ve futbolculardan indirim isteyeceklerini ifade etti.

Vida'nın testi pozitif çıktı! TFF düğmeye bastı

Vida'nın testi pozitif çıktı! TFF düğmeye bastı A Milli Takım'da koronavirüs alarmı! Türkiye - Hırvatistan maçının ardından Vida'nın koronavirüs test sonucunun pozitif çıkmasının ardından TFF düğmeye bastı. Her oyuncu koronavirüs testi yaptırdı.

Vida'nın menajerine ödenecek 15 milyon TL'lik kayıp sözleşme ortaya çıktı

Kayıp sözleşme ortaya çıktı! Başkan Çebi, eski yöneticiler Ahmet Ürkmezgil ve Metin Albayrak'ın imzalarının bulunduğu sözleşmeden ihtarname ile haberdar oldu. Geçtiğimiz günlerde Domagoj Vida'nın menajeri Uğur Avadan'ın çektiği ihtarname, Beşiktaş'ta önemli gelişmeleri beraberinde getirdi.

Beşiktaşlı Domagoj Vida ile ilgili flaş açıklama

Transferi ile ilgili gündem yaratacak açıklama Beşiktaş'ın Ocak 2018'de Dinamo Kiev'den bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Hırvat stoper Domagoj Vida ile ilgili olarak gündem yaratan bir açıklama geldi

Domagoj Vida neden Roma'ya gitmedi?

Domagoj Vida neden Roma'ya gitmedi? İtalyan devlerinin gözdesi Domagoj Vida, ara transfer döneminde gelen teklifleri elinin tersiyle itti. Hırvat oyuncunun menajeri Uğur Avadan, "Vida Beşiktaş'ı çok seviyor. Burada çok mutlu. Bu nedenle Roma'ya gitmek istemedi." dedi.

Beşiktaşlı Domagoj Vida'nın eşi Ivana Vida'dan skandal paylaşım!

Beşiktaşlı Domagoj Vida'nın eşi Ivana Vida'dan skandal paylaşım! Beşiktaşlı Domagoj Vida'nın eşi Ivana Vida'nın Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım büyük tepki oldu. Hırvat medyasında büyük yankı uyandıran skandal paylaşım sonrası Vida'dan özür geldi

Domagoj Vida'nın transferiyle ilgili Roma cephesinden flaş açıklama

Vida'nın transferiyle ilgili Roma cephesinden flaş açıklama! Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, dün yaptığı açıklamada Domagoj Vida'nın takımda kalacağını söylemişti. Hırvat stoperi transfer etmek istediği öne sürülen Roma'nın sportif direktörü Monchi ise dün Fiorentina maçı öncesinde kafa karıştıran bir açıklamada bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER