Divan Kurulu

Mustafa Cengiz patladı! Aslan kükrerse düşmanları boğulur

Başkan patladı! Aslan kükrerse düşmanları boğulur Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Türkiye Futbol Federasyonu'na ateş püskürdü. Cengiz, "Aslan bir kükrerse düşmanları kendi seli içinde boğulur, gider. Kurulan tüm tuzaklara, sinsice yapılan tüm planlara rağmen şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz." dedi.

Mustafa Cengiz Divan Kurulu'nda yaşanan tartışmalar ile ilgili konuştu

Mustafa Cengiz patladı! Tarikatımız Galatasaray’dır Galatasaray Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda yaşanan tartışmalar ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.. "Bizim siyasetimiz Galatasaray’dır" diyen Mustafa Cengiz'in açıklamalarından derlediklerimiz haberimizde...

Şampiyon kulüplerin divan başkanları bir araya geldi

Şampiyon kulüplerin divan başkanları bir araya geldi Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'un divan kurulu başkanlarını ağırladı.

Mustafa Cengiz'den sert açıklamalar

Mustafa Cengiz'den sert açıklamalar Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu'nda açıklamalar yaptı. Başkan transferle ilgili "Zlatan Ibrahimovic'i alabilirdim, alamadım" ifadelerini kullanırken UEFA'daki son durum için "Bizi isteselerdi direkt men edebilirlerdi. 5 ay bunun kavgasını verdik. Şu anda da CAS'tayız" dedi.

Muhabirler Fenerbahçe Divan Kurulu'nu terk etti

Muhabirler Fenerbahçe Divan Kurulu'nu terk etti Fenerbahçe Divan Kurulu toplantısında muhabirlerin salonda dolaşmaması için şerit çekildi. Bu duruma sinirlenen basın mensupları, yönetime tepki göstererek salonu terk etti.

Beşiktaş Divanı'ndan şok istek: İhraç edilsinler

Beşiktaş Divanı'ndan şok istek: İhraç edilsinler Beşiktaş Divan Kurulu’nda Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere, Hüsnü Güreli ve Mete Düren’in kulüpten ihraç edilmesi için imza toplandığı öğrenildi.

Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısına yaş engeli

Galatasaray'ın Divan Kurulu toplantısına yaş engeli Galatasaray'ın Ağustos ayında yapılacak Divan Kurulu toplantısı üyelerin yaşları ve sıcak nedeniyle ertelendi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER