Dinamo Kiev

Fenerbahçe'den Polonya'ya çıkarma

Fenerbahçe'den Polonya'ya çıkarma Kadrosunda kapsamlı bir rotasyona hazırlanan Fenerbahçe, sağ bekten sonra sol bek için de bir Polonyalının peşine düştü.

Dinamo Kiev'den Ukrayna polisine teşekkür

Dinamo Kiev'den Ukrayna polisine teşekkür Dinamo Kiev ile Beşiktaş arasında oynanan Şampiyonlar ligi maçı sonrası Ukrayna ekibi ülkesinin polisine teşekkür etti..

Türk Takımlarının Avrupa'da aldığı kötü sonuçlar

Türk Takımlarının Avrupa'da aldığı kötü sonuçlar UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu son hafta maçında Beşiktaş, Ukrayna'da Dinamo Kiev'e 6-0 mağlup olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Benzer durumlar geçmişte de gerçekleşmişti..

Kiev'de bıçaklanan Beşiktaşlı taraftar yoğun bakımda

Kiev'de bıçaklanan Beşiktaşlı taraftar yoğun bakımda Dinamo Kiev-Beşiktaş maçı öncesi bir grup holigan tarafından bıçaklanan siyah-beyazlı taraftarın yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

Beşiktaş'ta hasar çok büyük

Beşiktaş'ta hasar çok büyük Kartal gruptan çıkma primi olan 5.5 milyon euronun yanı sıra 3 oyuncusunu da kaybetti.

Beşiktaş kalecisi Fabri gözyaşlarını tutamadı

Beşiktaş kalecisi Fabri gözyaşlarını tutamadı Beşiktaş kalecisi Fabri, Dinamo Kiev deplasmanında 4. golün ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

Rebrov'dan Beşiktaşlı oyuncular için şok sözler!

Rebrov'dan Beşiktaşlı oyuncular için şok sözler! Dinamo Kiev teknik direktörü Sergey Rebrov, Beşiktaşlı oyuncuların yıldız olmadığı iddia etti. İşte o açıklamaların tamamı..