Diego Reyes

Fenerbahçe'ye kötü haber! Diego Reyes geri dönüyor

Fenerbahçe'ye kötü haber! Geri dönüyor Fenerbahçe'de sezon başında transfer edilen ve bir türlü bekleneni veremeyen Diego Reyes Leganes'e kiralanmıştı.. Performansıyla transfer olduğu kulübü de memnun etmeyen Reyes Fenerbahçe'ye geri dönüyor!

Diego Reyes'ten Fenerbahçe'ye iyi haber var

Diego Reyes'ten Fenerbahçe'ye iyi haber var Fenerbahçe'de sezon sonu çalışmaları harıl harıl devam ederken kiralık olarak Leganes'e gönderilen Diego Reyes'ten güzel haberler geliyor... (Sabah)

Fenerbahçe 3 futbolcuda hüsrana uğradı! 10 Milyon Euro çöpe gitti

Büyük fiyasko! 10 Milyon Euro çöpe gitti Başkan Ali Koç ve yönetiminin başladığı 2018-19 sezonunun başı itibariyle takıma dahil edilen futbolculardan Diego Reyes, Yassine Benzia ve Islam Slimani'nin sarı lacivertlere maddi zararı çok büyük oldu.

Diego Reyes resmen Leganes'te!

Fenerbahçe transferi resmen açıkladı Fenerbahçe Kulübü, Meksikalı futbolcu Diego Reyes'i İspanyol ekip Leganes'e kiraladığını duyurdu.

Diego Reyes resmen Fenerbahçe'de!

Diego Reyes resmen Fenerbahçe'de! Fenerbahçe, Meksikalı stoper Diego Reyes'i bedelsiz olarak kadrosuna kattığı resmen açıkladı.

Diego Reyes’ten Fenerbahçeli paylaşım

Diego Reyes’ten Fenerbahçeli paylaşım Fenerbahçe'nin dün geç saatlerde İstanbul'a getirdiği Diego Reyes, kişisel sosyal medya hesabından ilk kez Fenerbahçe tişörtüyle fotoğrafını paylaştı.

Fenerbahçe’nin yeni transferi İstanbul’da

Fenerbahçe’nin yeni transferi İstanbul’da Fenerbahçe'nin prensipte anlaşmaya vardığı Diego Reyes İstanbul'a geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER