Deniz Ateş Bitnel

Deniz Ateş Bitnel disiplin kuruluna veriliyor

Deniz Ateş Bitnel disiplin kuruluna veriliyor Merkez Hakem Kurulu başkanı Yusuf Namoğlu, Deniz Ateş Bitnel'in yaptığı açıklamalarla ilgili çarpıcı bilgiler verdi.

Deniz Ateş Bitnel'e bu kez taraftardan kırmızı kart!

Deniz Ateş Bitnel'e bu kez taraftardan kırmızı kart! Süper Amatör Küme'de oynanan maçı yöneten Deniz Ateş Bitnel'e bir taraftar sahaya çıkarken kırmızı kart gösterdi.

Manisaspor Elazığspor'u eli boş gönderdi

Manisaspor Elazığspor'u eli boş gönderdi PTT 1. Lig'e bir yıl aradan sonra dönen Manisaspor, Elazığspor'u sahasında mağlup etti.

MHK'dan flaş karar! 16 hakem küme düştü

MHK'dan flaş karar! 16 hakem küme düştü MHK, geçen sezon 39 olan Süper Lig hakem sayısını radikal bir kararla 22'ye indirdi. 1. Lig'e gönderilen hakemler arasında bomba isimler var..

Galatasaray Trabzon maçı için bomba iddia

Galatasaray Trabzon maçı için bomba iddia Trabzonsporlu Salih Dursun'un hakem Deniz Ateş Bitnel'e tepki olarak kırmızı kart gösterdiği Galatasaray maçıyla ilgili gündemi sarsacak bir iddiada bulunuldu..

Olay hakem hakkında flaş iddia

Olay hakem hakkında flaş iddia Galatasaray Trabzonspor maçında Salih Dursun'dan kırmızı kart gören hakem Deniz Ateş Bitnel tam anlamıyla bitti!

Cüneyt Çakır'ın gözyaşları!

Cüneyt Çakır'ın gözyaşları! FIFA hakemimiz Cüneyt Çakır, uzun yıllar birlikte çalıştığı Oğuz Uğurlu'nun tabutunun başında gözyaşı döktü